Слов'янська бібліотека поповнилась "живими книгами"

Сьогодні, 30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек Центральна бібліотека Слов'янська "ожила". В читальному залі у кожного відвідувача бібліотеки була можливість погортати сторінки "живих книг", поспілкуватись з ними особисто на будь-які теми в затишній обстановці.

Кожна людина - "жива книга". Всі ми маємо свій власний жанр, рік видання, у кожного свій унікальний зміст, наповнення та позиція. Сьогодні у слов'янських читачів була унікальна можливість долучитись до "живої бібліотеки" і ознайомитись з цікавими ненаписаними книгами - історіями людського життя. 

"Живими книгами" виступили відомі та цікаві особистості нашого міста. Керівник Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Віктор Антоненко, методист Центру дитячої та юнацької творчості, керівник театральної студії "Дебют" Анжеліка Дорохова, відома на всю Україну майстриня керамічних виробів Тетяна Хоменко, йог, активістка, ініціатор багатьох міських проектів, завжди позитивна Євгенія Алфімова, начальник Слов'янського відділу Нацполіції полковник Сергій Альошин, культуролог, літератор, художник, кандидат філологічних наук, доцент Володимир Півень, письменник-публіцист, учасник Революції Гідності Павло Амітов. Всіх їх обрали самі читачі власними заявками. У "читачів" було по 15 хвилин на читання "живої книги", аби почути цікаву історію з перших вуст. Варто зазначити, що черга на читання була неабияка. 

Ідея створення "Живої бібліотеки" виникла після того, як наші слов'янські бібліотекарі почали їздити в інші міста на тренінги, знайомитися зі своїми колегами, обмінюватися досвідом. Працівники нашої бібліотеки з творчістю підійшли до сьогоднішньої акції. Дуже цікаво було спостерігати як був оформлений стіл кожного гостя - всі атрибути відповідали до "жанру книги". 

Від сьогоднішньої події в захваті залишились всі! Як "книжки", так і їх читачі. Кожен отримав новий досвід, відкрився душею та дізнався багато нового. "Живі бібліотеки" і надалі будуть проводитись у Слов'янську, тож слідкуйте за новинами.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
108 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов