У центральній бібліотеці патрульні поліцейські Слов'янська та Краматорська стали "живими книгами"

Поліцію викликали? Так! Сьогодні у Центральній бібліотеці знову відкрилась "Жива книга". На "виклик 102" приїхали чотири патрульних поліцейських, аби поспілкуватися з усіма бажаючими.

 Центральна бібліотека є активним учасником програми "Поліція і спільнота" проекту "Залучення громадськості до реформ". Програма «ПОЛіС» має на меті вибудувати плідну співпрацю між поліцією та тими, для кого вона працює і кого захищає. Це відбувається шляхом організації зустрічей представників місцевої поліції та громадськості на базі бібліотек та інших публічних платформ.

Для живого спілкування з чотирма групами-командами мешканців м. Слов’янська в Центральну бібліотеку були запрошені чотири поліцейських з лав Нової патрульної поліції Слов'янська та Краматорська. Кожна команда складалася з декількох осіб, серед яких були люди похилого віку, школярі, студенти, держслужбовці та журналісти.

"Читачі" живої бібліотеки сьогодні прочитали чотири книги, чотири історії, чотири особистості - це були патрульні поліцейські Леонід Бородін, Анастасія Корзун, Олексій Савченко та Ігор Постащук.

Шляхом запитань команди "читачів" якомога ретельніше намагалися дослідити кожну "живу книгу". На прочитання однієї "книги" було надано п’ятнадцять хвилин. Потім відбувався обмін.

Запитання "читачів" були дуже різноманітними. Так, з поліцейськими сьогодні говорили про реформу, конфлікти, довіру і сепаратизм, обговорили також різні випадки зі службової практики поліціятнів. Кожна "жива книга" була відверта зі своїм читачем та намагалася стати для кожного якомога ближчою. 

Після невеличкої брейк-кави учасники «Живої бібліотеки» ділилися враженнями, домовлялися про зустрічі. Головним меседжем сьогоднішнього спілкування став висновок, що довіра – це запоруки безпечного та відкритого суспільства.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
157 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов