
17:17, 28 жовтня 2016 р.
Кримінальні новини Слов'янська за добу
За минулу добу в чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 132 повідомлення, 8 - з них з ознаками кримінального правопорушення.
В Святогірську при прибиранні листя на квітковій клумбі працівниця комунального підприємства знайшла гранату.
Кількома годинами пізніше у жителя Слов’янська поліцейські вилучили гранату та патрони. Вилучене направлено на експертизу. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 "Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами" Кримінального кодексу України.
У поліцію звернулися двоє жителів Слов’янська та повідомили про те, що їм, при різних обставинах заподіяні тілесні ушкодження. Обставини з’ясовуються. Проводиться перевірка за ч. 1 ст. 125 «Умисне легке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України.
На блокпосту поблизу Слов’янська поліцейські виявили телефон, який був викрадений в Харківській області.
За добу скоєно та розкрито ряд крадіжок особистого майна громадян. Проводиться перевірка за ч. 1, ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання до 6 років позбавлення волі.
Тяжких та особливо тяжких правопорушень не допущено.
Слов'янський відділ поліції
Донецької області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:23
Вчора
15:24
Вчора
14:11
Вчора
Спецтема
Оголошення
23:17, 8 грудня
50
09:15, 8 грудня
05:38, 7 грудня
2
12:39, 9 грудня
Коментарі