У Слов'янську відбувся регіональний фестиваль пам'яті Івана Франка

10 листопада в стінах ЦДЮТ відбувся регіональний фестиваль «Шукай краси, добра шукай» з нагоди 160-річчя з дня народження та 100-річчя зі смерті Івана Франка.

У ньому взяли участь вчителі та школярі зі Слов’янська, Краматорська, Дружківки, Констянтинівки, Добропілля та інших районів Донецької області. Гостям були представлені сценки, пісні, декламація віршів не тільки Івана Франка, а і авторських віршів дітей. Також глядачі могли оцінити невеличкі відеоролики-буктрейлери, метою яких є зацікавити молодь у творчості «каменяра». В них учасники демонстрували свої режисерські навички. У рамках цього фестивалю було створено понад 60 буктрейлерів, із яких 8 кращих були представлені на заході.

Виступи учасників відбувалися в рамках таких номінацій, як: «Проби пера педагогів Донеччини», «Літературно-музичний мікс», «Панорама буктрейлерів за творами І. Франка», «Виставка дитячих малюнків» та «Презентація навчально-методичних і творчих надбань педагогів».

«Сьогодні ми зібралися тут аби ще раз довести всьому світові, що Україна єдина і що галицького каменяра так само поважають, цінують та люблять на Донеччині. Із кожним віршем, написаним вами, з кожною методичною рекомендацією, яку вам надавали співробітники Донецького інституту післядипломної освіти, з кожною піснею, з кожним мелодійним звуком ми сшиваємо Україну до купи. Нашу скривавлену, але квітучу націю»,-поділилася своїми емоціями з присутніми головний спеціаліст Відділу національного виховання та європейської інтеграції департаменту освіти і науки України Донецької облдержадміністрації Тетяна Ремплель.

Під час заходу нагороджувалися сертифікатами переможці конкурсу малюнків та восьми кращих буктрейлерів, вчителі, які створювали методичні матеріали, зокрема інтерактивні плакати та пленер, присвячені І. Франко. По закінченню фестивалю кожен колектив був нагороджений сертифікатом. А деякі вчителі навіть висловили свою пропозицію зробити цей захід щорічним.

рарарара

Інна Сущенко 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов