• Головна
  • У Східному ОТО закінчила роботу Інспекційна група
13:31, 25 лютого 2017 р.

У Східному ОТО закінчила роботу Інспекційна група

Протягом чотирьох днів офіцери інспектували військові частини Національної гвардії України у Харкові та Слов’янську.

Члени комісії ознайомились з розбудовою інфраструктури 3 бригади оперативного призначення, військової частини 3035 та перевірили службові документи. Значну увагу інспекційна група звернула на підтримання бойової та мобілізаційної готовності у військових частинах Східного ОТО, детально розглянула роботу штабів 3 бригади та 15 полку.

Під час заслуховування командири частин та їхні заступники по напрямкам діяльності доповіли про стан справ у підрозділах.

Підводячи підсумки голова інспекційної групи Ксюк Микола Миколайович сказав: «В цілому у членів комісії склалося позитивне враження про організацію службово-бойової діяльності в органі управління та підпорядкованих військових частинах, а офіцери виконують обов’язки з «іскрою в очах».

Члени комісії надали пропозиції щодо вдосконалення системи міжвідомчої взаємодії та побажали успіхів в повсякденній діяльності гвардійців.

В підтвердження слів головикомісії, секретар інспекційної групи Коваленко Сергій Вікторович підкреслив: «Стан справ в підрозділах Східного оперативно-територіального об’єднання на порядок вище, ніж у деяких підрозділах Збройних сил України, які підлягали перевірці».

4

5

6

Група інформації і комунікації Східного ОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #ОТО #новини #перевірка #інспекція #НГУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...