У Слов'янську діти відвоювали "Романтику" в суді

На черговому слуханні щодо справи ДЮК "Романтика", суд вирішив відхилити позив членів ЖБК "Горизонт" і залишити приміщення для позашкільної освіти.

Близько року існування дитячо - юнацького клубу "Романтика" знаходилося під загрозою. 14 вересня 2016 року рішенням сесії Слов’янської міської ради дитячий клуб було прийнято до комунальної власності. На що ЖБК «Горизонт» звинуватив міську раду у «рейдерському захопленні».

Сторони неодноразово збиралися для того, щоб розв’язати конфлікт. Вирішувати питання приміщення почали в суді. 17 березня 2017 року відбулося чергове слухання справи про скасування рішення «Про прийняття в комунальну власність територіальної громади м.Слов’янська нежитлового вбудованого приміщення», яке знаходиться у житловому будинку, розташованому по провулку Батюка, 10 у м.Слов’янську, де розміщений дитячо-юнацький клуб «Романтика», який є структурним підрозділом комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м.Слов’янська». На цьому засіданні і вирішилася доля клубу.

Судом було вирішено скасувати позив Гребенюк Людмили, яка є членом ЖБК№20, а значить, приміщення "Романтики" залишається доступним для всіх дітей мікрорайону Артема. Завдяки небайдужості з боку батьків вихованців клубу, педагогів, адміністрації Центру дитячої та юнацької творчості м.Слов’янська», громадськості та керівництва міста Слов’янська, міській раді і Центру дитячої творчості пощастило отримати перемогу у цій справі. Таке рішення доводить, що виховання і освіта дітей завжди повинні залишатися на першому місці.

Ця перемога надихає педагогів надалі захоплено віддаватись своїй справі і сумлінно виховувати майбутнє нашої країни.

Лідія Хаустова

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать