![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
15:33, 31 березня 2017 р.
Гвардійці у Слов’янську взяли участь у проведенні військово-спортивного свята «Захисники»
![Гвардійці у Слов’янську взяли участь у проведенні військово-спортив... Гвардійці у Слов’янську взяли участь у проведенні військово-спортивного свята «Захисники»](/dist-assets/images/cap.jpg)
В рамках профорієнтаційної роботи військовослужбовці військової частини 3035 Національної гвардії України взяли участь у проведенні військово-спортивного свята «Захисники» в загальноосвітній середній школі №1 міста Слов’янська.
Як розповіли організатори, це свято покликане популяризувати військове і спортивне виховання серед молоді. У боротьбі за перемогу взяли участь три команди, які змагалися у різних видах спортивної та військової підготовки.
Щедрі оплески та щирі посмішки – саме так вітали учасників змагань, які продемонстрували швидкість, спритність, силу, мужність під час участі в естафетах.
Змагання з військово-прикладних та спортивних видів стало справжнім святом військової мужності, витримки й майстерності. Переможців нагородили пам’ятними кубками, почесними грамотами.
Гвардійці вже не вперше беруть участь в подібних заходах з метою військово-патріотичного виховання учнівської молоді. Крім того,військові шукають патріотично налаштованих юнаків та дівчат, які в майбутньому змогли би вступити до лав Національної гвардії України.
Група інформації і комунікації Східного ОТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
Спецтема
Оголошення
19:01, 18 липня
19:01, 18 липня
19:01, 18 липня
19:01, 18 липня
19:01, 18 липня
live comments feed...
Коментарі