
10:36, 27 квітня 2017 р.
У Слов'янську проходить виставка американських поштових марок

З 26 квітня по 6 травня у Центрі "Window on America" проходить виставка американських марок "Почтовая атрибутика США".
Ця колекція - надбання місцевого клубу філателістів, зокрема Піддубного Ю.Ф.
На виставці можна побачити не просто звичайні марки США, але й колекційні набори, такі як, наприклад, "Президентская рать США 1789-2017 (От первого до 45 президента)", а також набір марок з американськими ляльками.
Усі бажаючі мають змогу безкоштовно ознайомитися з виставкою і пізнати Америку трошки більше крізь марки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:27
Вчора
16:14
Вчора
14:16
Вчора
Спецтема
Оголошення
13:33, 17 червня
15
00:56, 11 червня
00:56, 11 червня
15:16, 22 червня
15
15:21, 22 червня
Коментарі