Питання кераміків підтримала громадська рада

Ситуацію, яка склалася у зв'язку з проведенням слідчих дій відносно виробників керамічних виробів у Слов'янську обговорювали на черговому засідання громадської ради.

З доповіддю про ситуацію виступив голова союзу керамістів міста Андрій Міщенко.

Під час обговорення питання керамістів, тривали суперечки щодо того, чи правомірні були слідчі дії, які проводилися відносно кераміків міста.

Кераміки Слов'янська вже звернулися з апеляцією до Бахмутського суду. Найближчим часом відбудеться  слухання цієї справи і серед громадської ради пролунала пропозиція разом підтримати кераміків і поїхати на судове засідання.

На засіданні були присутні і представники керамічного бізнесу. 

Багато обговорювали питання працевлаштування і сплати податків керамістами. Для того, щоб підтримати керамічний бізнес, було запропоновано створити спеціальну програму, яка б допомагала керамістам орієнтуватися в законах і їх правах та обов'язках.

З емоційною промовою виступила одна з керамістів Інна Старовойтова з проханням навчити і пояснити, як діяти і як працювати, щоб не виникало питань до їх роботи. Всі знають, що керамічний бізнес - один із найчисельніших у місті. Саме тому, громадська рада вирішила, що підтримати бізнес треба на упередження. Бо після скандальних затримань машин із товаром, інші керамічні підприємства поки що залишаються у невизначеності.

Саме тому, громадською радою була створена пропозиція: Створити ініціативну группу по цьому питанню, в яку б входили представники громадської ради разом з представниками різних громадських організацій і представниками керамічного бізнесу для вироблення сумісної програми, яка б враховувала інтереси населення і допомагали розвитку керамічного бізнесу.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
242 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов