Громадська рада підняла питання якості питної води в Слов'янську

Під час засідання громадської ради деякі з представників висловили свої сумніви щодо якості питної води у місті.

Від самого початку на засіданні громадської ради планувалося обговорити питання підняття тарифів на воду, з цієї теми громадськість швидко перейшла на іншу - якість води в місті.

На засідання громадської ради планували запросити директора "Словміськводоканалу", для того, щоб обговорити підняття тарифів на воду. Однак, той не з'явився на засідання, передавши повідомлення про те, що тарифи на воду для міста піднімати поки що не збираються.

Але, говорячи про підняття тарифів, слід зазначити, що національна комісія з регулювання в сферах енергетики і комунальних послуг затвердила проект документа про затвердження нових тарифів КП «Вода Донбасу».  Також, мер міста Вадим Лях під час своєї прес-конференції говорив про те, що підняття тарифів на воду для міста є неминучим.

Через те, що доповідач не з'явився на засідання громадської ради, це питання вирішили перенести на наступне засідання. Однак, присутні висловили обурення якістю питної води і процедурою її очищення.

Пролунали пропозиції керівництву міста закупити спеціальне приладдя для вимірювання якості питної води. Питання постало з того, що останнім часом мешканці міста незадоволені постійною відсутністю води, а також процедурою її очищення - хлорування. 

Проте, з пропозиціями було відкладено. Це питання буде підняте під час наступного засідання громадської ради.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов