
12:14, 2 липня 2017 р.
Нацрада з питань телебачення та радіомовлення призначила свого представника на Донеччині

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила своїм представником у Донецькій області строком на чотири роки Наталію Шах.
Наталія Шах дотепер працювала провідним спеціалістом секретаріату представника Нацради в Донецькій області, і після звільнення попереднього представника виконувала обов’язки керівника представництва.
При цьому вона була єдиною претенденткою на цю посаду.
30 березня Нацрада звільнила свого представника в Донецькій області Олександра Толстогузова за угодою сторін.
За інформацією "Детектор Медіа"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:16
Вчора
11:49
Вчора
Спецтема
Оголошення
00:00, 12 січня 2016 р.
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
Коментарі