
16:14, 1 вересня 2017 р.
На Донеччині шахраї діють під виглядом благодійників
На Донеччині з'явилися шахраї, котрі вимагають гроші під виглядом благодійників.
Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив голова Донецької ОДА Павло Жебрівський.

Зловмисники представляються помічниками і радниками голови ОДА, телефонуючи до великих організацій, компаній і господарств. У розмові активно і наполегливо просять перерахувати гроші на благодійність - допомогу дітям соціально вразливих категорій.
На адреси організацій також надходять подібні листи зі зверненнями.

Жителів області закликають бути обачними і не довіряти незнайомцям. У випадку вимагання грошей, треба обов'язково звернутися до правоохоронців.
Поліція вже ознайомлена з подібними випадками і має доручення невідкладно і жорстоко реагувати на подібні факти.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:40
Вчора
18:50
Вчора
17:39
Вчора
16:29
Вчора
15:30
Вчора
13:32
Вчора
Спецтема
Оголошення
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
Коментарі