
14:13, 6 листопада 2017 р.
Слов’янські поліцейські проводять перевірку "діяльності" посібника бойовиків ДНР
В 2014 році 42 - річний житель Слов’янська, почувши, що окупанти поповнюють свої лави добровольцями і обіцяють «добре» платити пішов на «службу». Після процедури реєстрації чоловік був спрямований на один з найбільших блокпостів в м-ні Черевківка. Після звільнення міста від окупації чоловік дуже ретельно конспірувався.
Під час оперативно-профілактичного відпрацювання дільничні офіцери поліції отримали інформацію про те, щомісцевий житель в 2014 році перебував у складі НЗФ «ДНР», чергував на блокпостх та возводив фортифікаційні споруди бойовиків. Зібравши доказову базу, поліцейські затримали зловмисника.
Під час активної фази проведення антитерористичної операції затриманий кинув «службу» і уїхав. А коли він вирішив, що його причетність до бандформування не потрапила в поле зору правоохоронців, повернувся в місто.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.
Слов'янський відділ поліції
Донецької області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:01
15:28
Вчора
13:01
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 12 січня 2016 р.
08:59, 18 квітня
09:29, 17 квітня
19:42, 17 квітня
91
live comments feed...
Коментарі