Викладачу Слов'янської районної школи мистецтв присвоєно звання Лауреат ІІ ступеню

2-5 листопада 2017 року в м. Луцьк  відбувся фестиваль співаної поезії та авторської пісні «Оберіг-17», який проводився за сприяння Волинської обласної ради та управління культури Волинської облдержадміністрації.

Організатори кажуть, що цей  мистецький форум мав на меті згуртувати авторів та виконавців навколо українського слова.  Більше 100 учасників брали участь у фестивалі з різних куточків України.

В номінації «авторська пісня» спробував свої сили і викладач Слов'янської районної школи мистецтв Олександр Скотній, виконавши дві власні пісні. Журі фестивалю високо оцінило виступ Олександра Сергійовича, присвоїв йому звання Лауреат ІІ ступеню. 

За підсумками фестивалю заплановано випуск компакт-диску із концертними та студійними творами лауреатів і навіть передбачено концертний тур містами Волині та України.

Вітаємо  переможця та бажаємо творчої наснаги і нових перемог на музичному Олімпі!

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать