У Слов'янську знову заговорили про придбання колишнього ДК Леніна

Сьогодні під час сесії Слов'янської міської ради декілька депутатів підняли питання виділення коштів у 2018 році на придбання містом Палацу культури (колишнього ДК Леніна).

До присутніх депутатів зі своєю пропозицією звернулася Ольга Алтуніна. Її підтримали не лише депутати, але й працівники культури. Один з них (Олексій Овчинніков). 

Наголосивши на тому, що для творчих колективів Слов'янська придбання палацу культури є необхідним, вона запропонувала при формуванні бюджету на 2018 рік врахувати гроші і на купівлю колишнього ДК Леніна.

Слід зазначити, що це питання вже піднімалося Слов'янською міською радою.Ціна питання складала 5 мільйонів гривень.

Міською радою було підтримано рішення про придбання дому культури, але на той момент сумніву піддалася сума будівлі. Тоді міський голова судився з благодійним фондом «Верховенство права - Украины». Судовий спір, який тривав 5 місяців, полягав в законності процедури і прийняття рішення по виділенню необхідного фінансування для придбання колишнього Палацу культури ім. Леніна.

В решті решт суд зобов'язав Слов'янську міську раду зробити аналіз доцільності використання грошових коштів.

Міський голова Вадим Лях зазначив, що досі займається цим питанням і проводить переговори щодо можливості придбання будівлі.

Спільним рішенням депутати підтримали ініціативу виділення коштів на придбання Дому Культури під час розгляду міського бюджету на 2018 рік.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
398 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов