• Головна
  • Шановні підприємці міста Слов’янська! Проводиться конкурс грантів
13:45, 1 грудня 2017 р.

Шановні підприємці міста Слов’янська! Проводиться конкурс грантів

Міжнародний благодійний фонд “Український жіночий фонд” за підтримки USAID проводить конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від війни на Донбасі.

Завданням конкурсу є визначення та підтримка потенційно успішних ідей з розширення бізнесу, які сприятимуть працевлаштуванню осіб, які постраждали від конфлікту: внутрішньо переміщеним особам, демобілізованим військовослужбовцям та членам їх сімей, людям з інвалідністю та іншим особам у кризових ситуаціях.

Участь у конкурсі можуть брати малі та середні підприємства, які є зареєстрованими як суб’єкти підприємницької діяльності (товариства з обмеженою відповідальністю, приватні підприємці, фермерські господарства) та працюють на території Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської або Херсонської областей не менше одного року.

Для переможців конкурсу передбачається надання обладнання або інших активів, відповідно до заявки, а також експертна підтримка протягом 6 місяців. Експертна підтримка підприємницької діяльності включає комплексний аналіз бізнес-плану експертами та надання консультацій, спеціальний тренінг для різних видів бізнесу, індивідуальне менторство та супровід кожного заявника. Вартість майна, що буде надаватись за одним грантом, не може перевищувати 300 тисяч гривень.

Загальний бюджет конкурсу — 3,1 млн грн. Обов’язковою умовою участі в конкурсі є створення робочих місць із офіційною виплатою заробітної плати Також перевага надаватиметься заявкам, що подають підприємці зі складу ВПО. Грант може бути використано на купівлю нового обладнання, інструментів, меблів або інших активів, що необхідні для розширення бізнесу і створення нових робочих місць.

Більш детальна інформація за посиланням: (https://eopac.org.ua/ogoloshennya-pro-provedennya-konkursu-grantiv-3/#more-1157 ).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #грант #бизнес #конкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...