Представник руху "Сильні громади" та журналіст 6262 Денис Бігунов нагороджений медаллю Президента України

Комунікаційний менеджер руху «Сильні громади» , волонтер та журналіст Сайту міста Слов’янська 6262.com.ua Денис Бігунов був нагороджений медаллю-відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

Відповідний Указ підписаний Президентом України Петром Порошенко.

З 2014 року після звільнення Слов’янська Денис Бігунов, як співробітник відділу внутрішньої політики Слов’янської міської ради та волонтер, включився в процеси трансформації звільнених територій Донбасу, сприяння національній інформаційній та державній безпеці України в регіоні, а також брав активну участь у волонтерській діяльності, розвитку соціокультурної сфери рідного міста Слов’янська.

Нагородження відбулось у неділю, 3 грудня 2017 року в Центральному будинку офіцерів у Києві, куди було запрошено нагороджених з різних регіонів країни.

Відзнаки вручав Державний секретар Міністерства оборони України генерал-полковник Олександр Дублян.

Також медаллю «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» були нагороджені начальник відділу з питань внутрішньої політики Слов’янської міської ради Дмитро Кравченко та представник групи «Патріот» Юрій Мікіш.

Щиро вітаємо волонтерів та бажаємо подальших успіхів у їхній діяльності!

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов