
16:28, 7 грудня 2017 р.
Слов'янські школярі долучились до акції "Твори добро"
В Центрі дитячої та юнацької творчості провели велику акцію "Твори добро". Учні зі всіх шкіл міста зібрали подарунки для діток з інтернату, спеціалізованих шкіл та реабілітаційного центру.


Маленькі таланти влаштували справжній концерт для всіх присутніх. Своїми танцювальними і вокальними номерами глядачів дивували вихованці Слов'янського інтернату №1, спеціалізованих шкіл№41 і № 23, а також дітки з реабілітаційного центру.





Під час концерту були нагороджені переможці конкурсу "Дерзайте, ви талановиті". Ними стали ЗОШ№ 6 та Слов'янська школа-інтернат №1. Почесні грамоти переможцям вручили директор Центру дитячої та юнацької творчості Наталія Мельникова та завідувач художньо-масового сектору ЦДЮТ Анжела Павлова.


На сцені звучали пісні власного авторства, талановиті зірочки показували свої танцювальні таланти. Зал дружньо підтримував кожного з виступаючих бурними оплесками, а сам захід був пронизаний атмосферою підтримки і розуміння.
Представники різних шкіл міста також завітали на концерт, щоб особисто привітати діток і вручити свої подарунки.





Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:13
17:41
Вчора
16:51
Вчора
12:55
Вчора
Спецтема
Оголошення
21:38, 25 червня
13:33, 17 червня
22
15:21, 22 червня
12:18, 19 червня
Коментарі