
15:13, 8 грудня 2017 р.
Рада обмежила безмитне ввезення товарів в Україну

Новим законопроектом №6776-д Верховна Рада обмежила безмитне ввезення товарів в Україну до трьох посилок на місяць загальною вартістю до 150 євро.
Обмеження діятимуть як при самостійному перетині кордону, так і при поштовому пересиланні.
Рада також обмежила ввезення товарів в багажі для тих, хто часто перетинає кордон.
Українці зможуть провозити товари загальною вартістю до 500 євро і вагою до 50 кг за умови, що були відсутні в країні більше 24 годин. Якщо ці тимчасові проміжки не дотримуються, ввезти товари можна буде на суму до 50 євро.
До обмежень можна було ввозити товари вартістю до 500 євро і вагою до 5- кг раз на добу, не проводячи за кордоном більше 24 годин. А кількість поштових відправлень не обмежувалось.
Якщо законопроект підпише спікер і президент, то, починаючи з четвертої, посилки будуть обкладатися податком, митом і акцизом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:13
17:41
Вчора
16:51
Вчора
12:55
Вчора
10:22
Вчора
Спецтема
Оголошення
15:21, 22 червня
15:07, 22 червня
12:18, 19 червня
15:12, 22 червня
1
10:29, 25 червня
Коментарі