
09:00, 27 грудня 2017 р.
У Слов'янську пройшов новорічний турнір з вільної боротьби
26 грудня 2017 у залі боротьби КПНЗ «Міська КДЮСШ» відбувся міський новорічний турнір з вільної боротьби «Торські надії».
Участь у змаганнях взяли 42 юних вихованця відділення вільної боротьби міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

Ці змагання проводяться щорічно для наймолодших «вільників» спортивної школи.
Під час урочистого відкриття змагань спортсменів привітали тренери відділення вільної боротьби та директор КПНЗ «Міська КДЮСШ» Інна Панченко, а Шевченко Олексій виконав на саксофоні Гімн України.
Незважаючи на статус «внутрішнього турніру спортивної школи» всі учасники продемонстрували справжню мужність та силу і боролися за перемогу до останнього, адже це останні змагання у 2017 році і ніхто нікому поступатися не хотів.

Після завершення турніру переможці та призери відзначені грамотами та медалями від відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, а всі учасники змагань отримали солодкі подарунки, які їм підготували тренери вільної боротьби м. Слов’янськ.

Відділ молоді та спорту
Слов'янської міської ради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:34
Вчора
09:16
Вчора
09:07
Вчора
21:29
13 червня
16:12
13 червня
13:00
13 червня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:31, 5 червня
10:54, 5 червня
00:56, 11 червня
09:28, 1 червня
22
10:54, 5 червня
Коментарі