
12:48, 28 грудня 2017 р.
У Слов'янській "Теплиці" пройшов звіт патрульної поліції за 2017 рік
Звітували представники патрульної поліції міст Слов'янська та Краматорська у трьох напрямках: загальні звернення громадян, безпека дорожнього руху та соціальні питання.

Зустріч поліції з громадськістю пройшла за участю, насамперед, представників різних відділів поліціі, громадських діячів, преси та небайдужих громадян. Усім були запропоновані гарячі напої та солодощі, тому "круглий стіл" пройшов у неформальній обстановці. Після звіту поліції почалася дискусія та обговорення питань з громадськістю.

Подія транслювалася у соціальні мережі у прямому ефірі. Запис можна переглянути тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
16:51
Вчора
12:55
Вчора
10:22
Вчора
Спецтема
Оголошення
15:21, 22 червня
09:41, 25 червня
12:18, 19 червня
15:07, 22 червня
18
Коментарі