На розвиток спорту у Словʼянську затверджено майже 150 тисяч гривень

На офіційному сайті Словʼянської міської ради був оприлюднений документ , в якому зазначені зміни та доповнення до рішення від грудня 2016 року «Про затвердження міської програми розвитку фізичної культури і спорту в м. Словʼянську на 2017-2021 роки «Спорт. Здоровʼя. Майбутнє.» Ці зміни стосуються, в тому числі, й запланованого бюджету, який істотно зменшився у порівнянні з минулим роком.

Картинки по запросу развитие спорта славянск

Схожі зміни та доповнення були внесені біля року тому, 15 лютого 2017. Тоді загальна сума фінансування Програми складала майже 240 тисяч гривень, з яких 7,5 тисячі — від державного бюджету, 3,7 тис. з обласного, майже 82 тисячі повинні були виділити з місцевого бюджету, та 144 тисячі повинні були зібрати з інших джерел (гранти, проекти інвестиції та інше).

22 лютого цього року був оприлюднений документ, в якому зазначені зміни до вказаного вище рішення. Тепер обсяги фінансування складають менше 145 тисяч, серед яких з державного бюджету виділять 11,6 тисяч, з обласного — 4,8 тис, з місцевого 86,4 тисячі, та з інших джерел більше 41 тисячі.

Прийняття проекту рішення надасть можливість вжити заходів щодо розвитку і зміцнення матеріально-спортивної бази , створити умови для занять фізичною культурою та спортом за місцем проживання, сприятиме популяризації здорового способу життя .

Детальніше ознайомитися з цим та іншими документами можна у відповідному розділі сайту Словʼянської міської ради.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
48 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов