![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
09:12, 27 березня 2018 р.
Надійне джерело
Масштабний фестиваль у Словʼянську зібрав чимало молоді на минулих вихідних
24 березня у Словʼянську пройшов «Hidden Power Festival», в ході якого були проведені цікаві заходи, повʼязані з керамічною промисловістю нашого міста та дуже яскавий концерт гурту Yuko, на який завітало багато представників молоді.
![ФоÑо ÐлаÑÑоÑма ÐнÑÑÑаÑив "ТеплиÑÑ". ФоÑо ÐлаÑÑоÑма ÐнÑÑÑаÑив "ТеплиÑÑ".](/dist-assets/images/cap.jpg)
ФоÑо ÐлаÑÑоÑма ÐнÑÑÑаÑив "ТеплиÑÑ".
Перша подія, яка відбулася у рамках фестивалю — це велика екскурсія на підприємство, яке є лідером виробництва керамограніту по всій Україні «Zeus Ceramica». Там учасників провели по території заводу, а також показали виробничі приміщення, де був продемонстрований весь процес виробництва керамічних виробів — від підготовки сировини до конвейєру готової плитки.
![ФоÑо ÐлаÑÑоÑма ÐнÑÑÑаÑив "ТеплиÑÑ". ФоÑо ÐлаÑÑоÑма ÐнÑÑÑаÑив "ТеплиÑÑ".](/dist-assets/images/cap.jpg)
ФоÑо ÐлаÑÑоÑма ÐнÑÑÑаÑив "ТеплиÑÑ".
![ФоÑо ÐлаÑÑоÑма ÐнÑÑÑаÑив "ТеплиÑÑ". ФоÑо ÐлаÑÑоÑма ÐнÑÑÑаÑив "ТеплиÑÑ".](/dist-assets/images/cap.jpg)
ФоÑо ÐлаÑÑоÑма ÐнÑÑÑаÑив "ТеплиÑÑ".
Потім учасники екскурсії погостили у майстрині, що робить глиняний посуд у приватному підприємстві з виготовлення керамічних виробів сімʼї Павленко та могли самі зробити для себе дуже гарні домашні глечики.
Але найбільш енергійна частина фестивалю була підготовлена на вечір. О 19 годині відбувся справжній концерт українського етно-електронного гурту Yuko, який «підірвав» танцпол.
![ФоÑо ÐлаÑÑоÑма ÐнÑÑÑаÑив "ТеплиÑÑ". ФоÑо ÐлаÑÑоÑма ÐнÑÑÑаÑив "ТеплиÑÑ".](/dist-assets/images/cap.jpg)
ФоÑо ÐлаÑÑоÑма ÐнÑÑÑаÑив "ТеплиÑÑ".
Саме поєднання фольку та електронної музики є дуже сміливим та незвичайним, та Юля зі Стасом роблять це настільки майстерно, що заворожені слухачі, які прийшли на концерт, просто не могли залишатися байдужими і відривалися на повну. Звук, світло, образ артистів створювали дуже захопливу атмосферу, тому можна сказати, що «Hidden Power Festuval» пройшов краще нікуди.
![ФоÑо ÐлаÑÑоÑма ÐнÑÑÑаÑив "ТеплиÑÑ". ФоÑо ÐлаÑÑоÑма ÐнÑÑÑаÑив "ТеплиÑÑ".](/dist-assets/images/cap.jpg)
ФоÑо ÐлаÑÑоÑма ÐнÑÑÑаÑив "ТеплиÑÑ".
![ФоÑо ÐлаÑÑоÑма ÐнÑÑÑаÑив "ТеплиÑÑ". ФоÑо ÐлаÑÑоÑма ÐнÑÑÑаÑив "ТеплиÑÑ".](/dist-assets/images/cap.jpg)
ФоÑо ÐлаÑÑоÑма ÐнÑÑÑаÑив "ТеплиÑÑ".
Фестиваль був підготовлений та проведений завдяки сприянню волонтерів платформи ініціатив «Теплиця», керівництву Словʼянської міської ради, керівницву підприємства «Zeus Ceramica», а також мійстрині Інні Цинько. Проект здійснився завдяки підтримці «Зміцнення громадської довіри» (UCBII) та фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).
![ФоÑо ÐлаÑÑоÑма ÐнÑÑÑаÑив "ТеплиÑÑ". ФоÑо ÐлаÑÑоÑма ÐнÑÑÑаÑив "ТеплиÑÑ".](/dist-assets/images/cap.jpg)
ФоÑо ÐлаÑÑоÑма ÐнÑÑÑаÑив "ТеплиÑÑ".
Фото: Платформа ініціатив "Теплиця".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
Спецтема
Оголошення
19:39, 24 липня
9
07:36, 17 липня
13:06, 13 липня
17:12, 16 липня
07:36, 17 липня
live comments feed...
Коментарі