"Детектор медіа" у Слов'янську презентує результати досліджень

У Слов ’ янську громадська організація «Детектор медіа» презентуватиме результати дослідження : « Медіаспоживання та оцінка суспільно-політичних процесів в Україні мешканцями східних областей ».

Запрошуємо до участі у заході представників ЗМІ , медіаекспертів та всіх зацікавлених.

Захід відбудеться 5 квітня 2018 року, о 14:00, у студії Громадського ТБ Донбас (м.Слов ’ яньск Донецької обл., площа Соборна, 2-а, ІІ поверх).

Дослідження медіаспоживання та оцінки суспільно-політичних процесів мешканцями Луганської та Донецької областей (підконтрольних уряду України) було проведене в жовтні-листопаді 2017 року і охопило 160 респондентів з 8 населених пунктів. Отримані дані дозволяють більш глибоко інформаційні пріоритети громадян; ставлення до різних джерел інформації та форматів контенту; оцінку реформ та їх висвітлення у медіа тощо.

Дослідження спонукає по-новому поглянути на проблеми медіа в Україні, інформаційних потреб громадян, а також на підходи до комунікації з мешканцями Сходу України, які застосовують уряд та неурядові організації.

Контактна особа- Євгенія Олійник, координаторка проекту (моб.+380509091345)

Дослідження було підготовлено ГО «Детектор медіа» в рамках Проекту “Зміцнення громадської довіри” ( UCBI II ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку ( USAID ). Проведення дослідження стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов