У Слов'янську відбудеться обговорення на тему «Земельні торги за прозорою та відкритою процедурою»

Механізм прозорого отримання землі для бізнесу, чи існує він? Що таке земельні торги? Як законним шляхом отримати землю для ведення власного бізнесу?

«Київський діалог» запрошуєпредставників бізнесу Слов’янська на обговорення:«Земельні торги за прозорою та відкритою процедурою».

Під час обговорення ви дізнаєтесь, що таке земельні торги та в чому їх перевага; які кроки зроблено в Слов’янську для впровадження системи земельних торгів; яким чином цедопоможе розвивати або започатковувати бізнес, знизити корупційні ризики щодо отримання земельних ділянок та зекономить ваш час.

Представники земельних, містобудівних служброзкриють особливості системи торгів та процедури їх здійснення,нададуть відповіді на ваші запитання.

Дата проведення: 10.04.2018

Час:16.00 – 17.30

Місце проведення:м.Слов’янськ, площа Соборна, 2а, Центральна міська бібліотека, 1 поверх.

Спікери:

Підгорна Тетяна Олексіївна – начальникміськрайонногоуправління уСлов'янськомурайоні та м.Слов'янську ГоловногоуправлінняДержгеокадастру уДонецькійобласті;

Пахомов Олександр Вікторович –в.о.начальникауправлінняархітектури тамістобудування Слов’янської міської ради;

Литвинова Олена Данилівна – начальник відділу раціонального використання земельних ресурсів Слов’янської міської ради

Для участі у заході заповніть, будь ласка, форму за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1kfT4zHC8XLrqRe8HkYMhjvzhOSn6eCSSHJMAGCu_bMg/edit?usp=sharing

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов