• Словʼянські спортсмени на призових місцях Чемпіонатів України
18:01, 15 травня 2018 р.
Надійне джерело

Словʼянські спортсмени на призових місцях Чемпіонатів України

У столиці України Києві на вихідних проходили Всеукраїнські змагання за таких дисциплін, як рукопашний бій та боротьба самбо. У цих змаганнях брали участь також спортсмени зі Словʼянська.

Загалом у Чемпіонаті України з рукопашного бою брали участь 760 спортсменів, які зібралися майже зі всієї країни (19 областей), а у Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо — 400 учасників, у тому числі і з Німеччини, Литви, Білорусії.

Словʼянські спортсмени на призових місцях Чемпіонатів України, фото-1

Спортсмени зі Словʼянська показали дуже гарний результат, зайнявши три призових місця. На першому — Лозовий Ілля та Воробʼєв Микита, які змагалися у віковій категорії 12-13 років та ваговій 35-40 кг. На другому місці Лозовий Сергій у категорії 14-15 років та 75 кг. Третє місце посів Жигулін Ілля віком 16-17 років у ваговій категорії 60 кг.

Також срібну нагороду на Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо «КУБОК Legion IX» отримав спортсмен Щербина Сергій (10 років, 31 кг).

Відділ у справах молоді та спорту Словʼянської міської ради висловлює вітання до спортсменів та їх тренерів щодо вдалого виступу, а також бажає подальших перемог.