«Був наказ»: боєць АТО розповів, чому Гіркіну дозволили спокійно вийти зі Слов'янська на Донецьк

Боєць батальйону Кульчицького Сергій Ткаченко розказав в інтерв'ю "Обозреватель", чому Гіркіну дозволили спокійно вийти зі Слов'янська на Донецьк.

З його слів стає зрозуміло, що після того, як терористи під проводом росіянина Ігоря Стрєлкова-Гиркина бігли зі Слов’янська, їх можна було знищити.

«Ми повинні були забезпечувати контроль дороги. І коли зі Слов’янська почали виходити колони з бойовиками, ми повинні були їх затримувати, по ідеї. Але був наказ: перемир’я. Не стріляти. І колони спокійно вийшли», — зазначив Ткаченко.

За словами бійця, певні спроби зупинити противника окремі підрозділи таки робили.

«Лише одну з колон супротивника обстріляли тоді. Мабуть, хтось не почув наказу. Чи не послухав. Всі інші вийшли. Частина вирушила в Донецьк. Частина – Луганськ», — додав він.

Боєць батальйону Кульчицького згадує: місцеве населення тоді активно допомагало українській армії з інформацією про переміщення та місцезнаходження терористів.

«Вони виходили протягом тижня. Це ж не були класичні колони. До нас приїжджали місцеві таксисти, говорили: хлопці, там і там… Але що ми могли зробити? Наше завдання було контролювати цю конкретну дорогу – ми і контролювали. І по цій дорозі дійсно ніхто не йшов»,— повідомив Ткаченко.

Джерело: УСБН. Суми.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов