![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
16:00, 11 липня 2018 р.
У Слов’янському районі співробітники ДСНС контролюють дотримання вимог пожежної безпеки в місцях збирання та зберігання нового врожаю
Рятувальники проводять профілактичні заходи в період зернозбиральної компанії. Так, 9 липня співробітниками 6-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели рейд по місцям збирання врожаю ранніх зернових, спрямований на профілактику виникнення пожеж під час збору врожаю.
![У Слов’янському районі співробітники ДСНС контролюють дотр..., фото-1 У Слов’янському районі співробітники ДСНС контролюють дотримання вимог пожежної безпеки в місцях збирання та зберігання нового врожаю, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Рятувальники провели профілактичні бесіди з працівниками ТОВ «Агрофірма «ВЕРЕС»», ТОВ «Агрофірма «Ірина»», фермерські господарства («Берези», «Карал», «Діхтер», «Нектар»). Під часзаходу фахівці ДСНС поспілкувалисьіз власниками сільськогосподарських угідь та працівникамищодо дотримання правил пожежної безпекипід час збору врожаю.
![У Слов’янському районі співробітники ДСНС контролюють дотр..., фото-2 У Слов’янському районі співробітники ДСНС контролюють дотримання вимог пожежної безпеки в місцях збирання та зберігання нового врожаю, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Окрему увагу фахівці ДСНС приділили первинним засобам пожежогасіння, перевіривши їх справність та придатність. Також співробітники Служби порятунку наголосили сільгоспвиробникам на суворій забороні спалювання стерні та післяжнивних залишків в період збору врожаю.
![У Слов’янському районі співробітники ДСНС контролюють дотр..., фото-3 У Слов’янському районі співробітники ДСНС контролюють дотримання вимог пожежної безпеки в місцях збирання та зберігання нового врожаю, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Кожному комбайнеру було вручено пам’ятки щодо дотримання правил пожежної безпеки під час зернозбиральної кампанії.
Шановні громадяни! Причиною пожежі на хлібних ланах може стати навіть необережно кинутий недопалок цигарки чи сірник, а тому, мандруючи автомобілем чи пішки повз поля із збіжжям, будьте обережні з вогнем. Пам’ятайте, що дотримання всіх вимог – це гарантія збереження врожаю від пожежі!
![У Слов’янському районі співробітники ДСНС контролюють дотр..., фото-4 У Слов’янському районі співробітники ДСНС контролюють дотримання вимог пожежної безпеки в місцях збирання та зберігання нового врожаю, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Провідний фахівець відділу запобігання НС
Слов’янського районного управління ДСНС України
у Донецькій області
Альона Сокур
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
10:14
Вчора
Спецтема
Оголошення
17:12, 16 липня
11:55, 13 липня
19:39, 24 липня
1
06:54, 24 липня
91
16:57, 18 липня
live comments feed...
Коментарі