
15:07, 23 серпня 2018 р.
У Слов'янську розшукують інформацію про похованих на староміському цвинтарі

Слов'янська міська рада звернулася до мешканців міста з проханням повідомляти про похованих на староміському цвинтарі по вул. Шевченко.
Зовсім нещодавно у Слов'янську вирішили активно відновлювати занедбаний староміський цвинтар, де поховані засновники міста.
Читайте: В Славянске решают судьбу столетнего кладбища, где найдены захоронения масонов
Спільними зусиллями активістив, громадських організацій та влади там було проведено прибирання, в той же час там виявили багато цікавих знахідок таких як статуї янголів, могильні плити засновників міста та масонські знаки.
Читайте:
В Славянске найдено уникальное захоронение конца XIX века
В Славянске обнаружено захоронение масонов
Зараз місцева влада на місці закинутого цвинтаря планує створити меморіальний парк "Пам'ять поколінь".
Для того, щоб увічнити людей, що були поховані на цьому цвинтарі, у місті збирають інформацію про них.
Повідомити наявну інформацію можна Слов’янському краєзнавчому музею за адресою: м.Слов’янськ, вул.Банківська, 31 або за телефонами: (06262) 2-66-11, 2-53-46, або на електрону пошту [email protected] (з позначкою «Меморіальний парк»).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:54
Вчора
21:01
6 грудня
10:26
6 грудня
08:40
6 грудня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:36, 3 грудня
22:13, 26 листопада
1
22:03, 26 листопада
20:51, Вчора
91
Коментарі