
16:32, 14 вересня 2018 р.
У Слов’янську проведуть лекцію з кібербезпеки

Фахівці з Чехії, Словаччини, Польщі проведуть у Слов’янську лекцію з кібербезпеки смартфорнів та безпеки в мережі інтернет.
16 вересня об 11:00 в Центральній міській бібліотеці ім. Михайла Петренка для всіх громадян міста пройде велика лекція від спеціалістів з Чехії, Словаччини, Польщі. Будуть обговорюватися питання кібербезпеки, захисту смартфонів та безпеки в мережі інтернет.
Основна мета заходу – ознайомити громадян з основами кібербезпеки, зокрема, особистих смартфонів, захистом даних в мережі інтернет, месседжерах і соціальних мережах, шифрування даних, VPN, вірусні загрози.
Практичне заняття безкоштовне та проходить у Слов'янську у партнерстві та за сприяння Слов’янського міського відділу поліції та руху «Сльні громади», а також Міжнародного Вишеградського Фонду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:34
Вчора
09:16
Вчора
09:07
Вчора
21:29
13 червня
16:12
13 червня
13:00
13 червня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
08:27, 9 червня
10:34, 12 червня
09:28, 1 червня
9
11:31, 5 червня
00:56, 11 червня
Коментарі