Слов’янськ. Хто балотується в депутати і що обіцяють (Ч.1)

Розпочалася активна політична кампанія напередодні парламентських виборів в Україні. По одномандатному виборчому округу №47, в який входить Слов’янськ, Слов’янський та Олександрійвський райони зареєструвалися 19 кандидатів в депутати. Серед них 7 було висунуто партіями, а 12 - шляхом самовисування.

Ми розпочинаємо знайомитися з тими, хто планує стати депутатом по нашому округу, а також вивчати  їх програми. Протягом декількох тижнів ми викладатимемо інформацію про тих, хто балотується в депутати по 47 виборчому округу, а також опишемо коротко їх передвиборні програми.

Матеріал не є рекламним, а головною метою є ознайомлення з кандидитами в депутати від 47 ОВО.

На жаль, не всі фото кандидатів нам вдалося знайти, тому ми публікуємо ту інформацію і фотографії, які є у вільному доступі.

Бурківська Вікторія Костянтинівна - народилася 7 травня 1972 року в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "СтудіоПак Україна Лімітед", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

“Першочергове завдання для мене як депутата Верховної Ради України – це домогтися миру на Донбасі, шляхом  створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей, а також змінити життя своїх земляків на краще”, - йдеться на початку передвиборної програми кандидатки.

Першочерговими своїми завданнями Вікторія Бурківська вважає відновлення пошкоджених під час бойових дій інфраструктури, житлових та комунальних споруд за державний кошт, відновлення виробництва промислових підприємств, створення робочих місць, впровадження програм з розвитку курортного сектору економіки, будівництво і ремонт доріг по округу та підтримку туризму на Донбасі.

Окрім того в пройграмі йдеться про доступність тарифів на ЖКГ, збереження гарантованого безкоштовного медичного обслуговування, розвиток страхової медицини.

При цьому акцент ставиться на середньому та малому бізнесі, а також сільському господарстві.

Повністю подивитися передвиборну програму кандидатки можна за посиланням:
https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp033pt001f01=919pf7331=47.html

Виноградов Сергій Юрійович - народився 15 липня 1985 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, менеджер зі збуту, ТОВ "СтудіоПак Україна Лімітед", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Головним напрямком діяльності зазначає екологію та захист навколишнього середовища. Говорить про боротьбу з нарко-торгівлею та наркозалежністю. Увагу також планує звернути на позашкільну діяльність, сприяння розвитку малих сільськогосподарських підприємств.

Окрім того, в програмі зазначено 10 кроків, які кандидат в депутати обіцяє виконати. Серед них: створення у містах нових робочих місць, створення Фонду розвитку міста Слов’янськ, вирішення проблеми міського звалища ТБО, розвивати Слов’янський курорт, ліквідувати торгівлю наркотиків та гральний бізнес, створити підрозділ “Екологічної безпеки” та боротися з корупцією.

Детальніше дивіться у програмі: https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=16424.html

Кіселевич Андрій Аркадійович - народився 8 грудня 1977 року в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керівник проекту, ГО "Громадський рух "Слуга народу", безпартійний, проживає в місті Буча Київської області, судимість відсутня, самовисування.

Є самовисуванцем, але активно підтримує політику нового президента Володимира Зеленського та його партії “Слуга народу”. Свою головну мету кандидат в депутати вбачає в докорінній зміні старої системи влади.

Андрій Кіселевич зазначає, що як депутат Верховної Ради України добиватиметься підвищення пенсій у три рази, притягнення чиновників до відповідальності за незаконне збагачення, зменшення ціни на газ у два рази, підвищення зарплатні педагогам.
Окрім того у програмі зазначені певні дії кандидата, як народного депутата від Слов’янська та районів. Кіселевич планує відновити керамічну індустрію у Слов’янську, вирішувати питання з водопостачанням та Слов’янським курортом.

У разі невиконання обіцянок, дій, які суперечать статусу народного обранця, висловлення недовіри виборцями, зобов’язується негайно скласти депутатський мандат. ( Як обіцяв нинішній президент України скласти повноваження президента у випадку порушення ним законом. Хоча цього і не сталося.)

Детальніше читайте у програмі кандидата в депутати:
https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=19050.html

Кутова Наталія Володимирівна - народилася 10 жовтня 1989 року в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, менеджер зі збуту, ТОВ "СтудіоПак Україна Лімітед", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Девізом програми Наталії Кутової є “Захистим країну разом”. Саме ця фраза відкриває передвиборну програму кандидатки. Як зазначає Наталія, до Верховної Ради вона йде з конкретною метою -повернути мир, поновити справедливість, навести лад у державі та відстоюватиінтереси Слов’янська.

В економіці кандидатка в народні депутати планує створити сприятливі умови для ведення малого та середнього бізнесу, повернути підприємства, вирішити проблеми ЖКГ (дороги, покрівля будинків, тепломереж та ліфтів).

В соціальній сфері Наталія Кутова планує примусити державу збільшити фінансування медицини, щоб зробити її безкоштовною і доступною для громадян України. Планує забезпечити гідний рівень життя ветеранам Великої Вітчизняної війни, ветеранам праці та іншим представникам старшого покоління.
Безпосередньо у місті акцентує увагу на забезпечення екологічної безпеки, говорить про добудову сміттєперероблюючогозаводу, вирішення питань звалищного полігону, планує створити нові робочі місця у місті.

Також кандидатка в народні депутати хоче сприяти процесу відродження релігійних традицій в Україні, зростанню ролі християнства в житті суспільства.

Детальніше читайфте в програмі:

https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=16408.html

Лілеєв Сергій Вікторович - народився 3 травня 1984 року в місті Лозова Харківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта професійно-технічна, тимчасово не працює, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в місті Слов’янськ Донецької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Свою перебвиборну програму кандидат в народні депутати починає фразою “Україна - понад усе”. Сергій Лілеєв планує захищати здобутки Революції Гідності, а саме: українізацію суспільства, декомунізацію, захищати громадянські права українців.

Серед перших пунктів програми - здійснення люстрації та очищення влади, запровадження обов’язкової перевірки держслужбовців, кандидатів на виборні посади за допомогою “детектора брехні”. Кандидат в депутати домагатиметься скасування недоторканості президента та депутатів,позбавляти депутатів мандату за прогули та “кнопкодавство”, позбавлення ліцензій ЗМІ, які порушують мовне законодавство, принижують національну гідність українців або ведуть антиукраїнську пропаганду.

Кандидат йде у депутати від політичної партії “Свобода” і повністю підтримує їх програму та пріоритети. Тому говорить про ухвалення свободівського пакету законів про повернення капіталів з офшорів. Усунути схеми виведення грошей з України. Також підтримує ліквідацію олігархічної монополії, заборону приватизації стратегічних та прибуткових підприємств. Також говорить про встановлення справедливих тарифів для українців.

В рамках роботи планує впливати на розвиток середнього класу населення, створення українським заробітчанам умов для повернення в Україну. Сергій Лілеєв говорить про скасування пенсійної реформи та узалежнення пенсійного віку від середньої тривалості життя. Наголошує на необхідності виплачувати українцям 120 000 гривень за народження дитини.

Наполягає на розірванні дипломатичних стосунків з Росією, встановленні розміру фінансування ЗСУ на рівні не менше 5% ВВП. Підтримує володіння цивільною зброєю та визначення європейського україноцентризму стратегічним курсом держави, згідно з яким Україна прагне стати геополітичним центром Європи.

Детальніше читайте безпосередньо у програмі кандидата в депутати:

https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=21618.html

Про наступних кандидатів читайте у наших публікаціях. 

Слов’янськ новини депутати Вибори 2019 вибори до Верховної Ради України вибори в Україні 47 виборчий округ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1467 переглядів у липні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

LifeStyle
Навряд хтось думав, що карантин затягнеться так надовго. А думали так: посиджу трохи вдома, відпочину, доведу усі справи до ладу, приділю собі увагу. Аж ось несподівано вже минула карантинна весна, вже позаду перший місяць карантинного літа, і щось кінця-краю не видно. Якщо десь у березні люди ще тішилися надією здійснити свої плани на дві прекрасні пори року, то тепер довелося «затягнути пояси». Головне – не задихнутися від нестачі кисню від таких затягув...
фотофакт
На Соборній площі у Слов'янську з нагоди 6-ї річниці визволення міста від незаконних збройних формувань та встановлення миру Асоціація дослідників військово-історичної спадщини "Плацдарм" проводить історичну інсталяцію «Війна очима «Чорного Тюльпану». В інсталяції представлені аутентичні предмети з 2014 року.  На площі у центрі міста до 20:00 можна буде поринути у не найприємніші спогади 2014 року. Серед предметів, що представлені у інсталяції: згоріле ав...
Суспільство
Пропонуємо добірку коротких новин про ситуацію із коронавірусом в Україні та світі станом на 5 липня. +81 новий випадок COVID-19 лабораторно підтверджено на Донеччині протягом цієї доби, 4 липня: 2 у Черкаській ОТГ (65-річний чоловік та 68-річна жінка), 4 у Слов’янському районі (дві жінки 59 та 70 років, 3-річний хлопчик і 30-річний чоловік), по одному - в Мар’їнському районі (37-річна жінка), Краматорську (чоловік 54 роки) та Маріуполі (46-річний...
Суспільство
Сьогодні вихідний і ми пропонуємо вам трохи перепочити і відволіктись від новин. Спекотне літо у Слов'яньку у самому розпалі, а у вихідні так і тягне до води. На щастя, у нашому місті є де охолонути. Незважаючи на коронавірус, у Слов'янську знайдуться багато охочих поніжитись на пляжах солоних озер у компанії з іншими купальщиками. Сьогодні ми вам пропонуємо зібрати пазл із зображенням найпопулярнішого пляжу у нашому місті. Коли повністю зберете картинку,...
Суспільство
За минулу добу у Слов'янську додалося 72 нових випадкі інфікування на коронавірус. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав голова Донецької ОДА Павло Кириленко.  Загалом на Донеччині за минулу добу додався +81 новий випадок COVID-19. - 2 у Черкаській ОТГ (65-річний чоловік та 68-річна жінка) - 4 у Слов’янському районі (дві жінки 59 та 70 років, 3-річний хлопчик і 30-річний чоловік) - по одному - в Мар’їнському районі (37-річна жінка), Краматорсь...
Суспільство
Вже пройшов місяць літа 2020, але це означає лише те, що попереду ще є час, щоб реалізувати свої теплі мрії. Ми створили спеціальний чек-ліст на літо 2020. Обирай те, що ще не робив, і отримуй задоволення від повноти життя. Ви можете і самі скласти перелік необхідного. А ми додамо вам декілька ідей. 1. Здійснити мрію Одне із найважливішого в житті людини - реалізація маленький мрій. Дуже часто люди записують у мрії те, що можна здійснити за декілька годин....
Культура
Білокузьминівські скелі та рейв – здавалося б, який зв’язок між цими двома фразами? Трохи раніше ми розповідали про те, як у Слов’янську на карантині влаштували онлайн рейв вечірку. Запросили чотирьох діджеїв та зробили трансляцію їх виступів зі студії звукозапису на всю ніч. Організував це засновник проєкту Shum.Rave Євген Скрипник в рамках онлайн-проєкту «На карантині з Plan B». Читайте: Культурне життя та пандемія: як у Слов'янську організували карантин...
Влада
Опубліковано Закон Про внесення змін до деяких законодавчих актів у зв’язку з прийняттям Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень". Документ виключає підпункт 171 Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень”, який вводив у КК ст. 286-1 "Керування транспортн...
Суспільство
Пропонуємо добірку коротких новин про ситуацію із коронавірусом в Україні та світі станом на 4 липня. На Донеччині за добу усього два лабораторно підтверджених випадки - у Краматорську та Маріуполі. Це жінки 44 та 38 років з кола контактних осіб. Загалом у Донецькій області 599 випадків інфікування COVID-19. Про це повідомляє голова ДонОДА Павло Кириленко. За добу методом ПЛР-тестування в області перевірили 215 людей, методом ІФА - 110 людей. В Україні ста...