• Головна
  • Слов'янському курорту знову можуть обмежити енергопостачання за борги
12:04, 29 липня 2019 р.

Слов'янському курорту знову можуть обмежити енергопостачання за борги

Слов'янському курорту знову можуть обмежити енергопостачання за борги

ДП СКРЦ «Слов'янський курорт» не виконує взяті на себе зобов'язання з оплати електроенергії, незважаючи на тривалі перемовини та досягнуті в квітні 2019 року домовленості.

Як повідомляє ДТЕК Донецькі електромережі, у енергетиків немає іншого виходу, як з 29 липня обмежити енергопостачання боржника. Борг санаторію за електроенергію перевищує 5 млн. грн.

Оператор системи розподілу (ОСР) зобов'язаний обмежити або відключити від енергопостачання споживача, який не виконує свої зобов'язання з оплати електроенергії.

Повідомляється, що графік погашення заборгованості, яка тягнеться з 2016 року, не виконується. ОСР закликає керівництво ДП СКРЦ «Слов'янський курорт» врегулювати ситуацію і не допустити відключення.

Зазначимо, що у квітні Слов'янський курорт вже стикався з цією проблемою, тоді від обмеження енергопостачання пострадали мешканці мікрорайону Словкурорт, які завчасно платили за послугу, але були підключені до мереж курорту.

На той момент шлях вирішення проблеми знайшли - почати процес переукладання договору на поставку послуг мешканцям з іншим постачальником - ДТЕК. Але цей процес супроводжувало кілька умов - установка лічильників на фасад, створення ОСББ для утримання внутрідворового освітлення, перевірка лічильників.

Тоді міська влада пообіцяла вжити заходів для якнайшвидшого розв'язання конфлікту і звернутися в ДТЕК з проханням посприяти в передачі мереж з балансу Слов'янського курорту.

Зараз Слов'янський курорт знову ризикує залишитись без електроенергії. Як буде вирішуватись ця проблема - слідкуйте на нашому сайті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #новини #енергопостачання #ДТЕК #Слов'янський курорт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...