17:18
Вчора
Сьогодні у Слов’янській бібліотеці ім. Михайла Петренка відбулося відкриття виставки періодичних видань Слов’янщини минулих років.
Виставка підготована до Дня міста, яке святкують у Слов’янську 6 вересня. Тому подивитися газети різних років видання можна буде з 15 серпня по 13 вересня.
Представлені видання - газети різних років Слов’янська і району. Серед них тематичні газети накшталт: "Славянский керамик", "Славянский курорт", "Менора" - газета єврейської общини Слов’янська. Періодичні видання абсолютно різних років - від 1949 до сьогодення.
Подивитись виставку можна безкоштовно на другому поверсі Центральної бібліотеки в будь-який із днів.
Коментарі