• Головна
  • Швидка і ефективна організація похорону
Новини компаній
11:00, 11 жовтня 2019 р.

Швидка і ефективна організація похорону

Новини компаній

Смерть близької людини - це велика трагедія для рідних. Унаслідок такого емоційного удару важко сконцентрувати увагу на організації прощальної церемонії. В такому випадку краще всього звернутися за допомогою до фахівців, які мають великий досвід роботи в даній сфері. Похоронне агентство надає широкий спектр ритуальних послуг. Крім того, співробітники продають похоронні товари.

Бажано звертатися в перевірену компанію, яка пропонує ритуальні послуги. При таких умовах Ви гідно проведете померлого в інший світ.

Послуги похоронного бюро

Ритуальне агентство комплексно підходить до організації похорону. При таких умовах родичі економлять свої гроші, час і нерви. У такий трагічний день у кожної людини погіршується розумова діяльність. Сильний стрес заважає повноцінно мислити. Похоронне бюро займеться організацією похорону без зайвих переживань і суєти. Фахівці допоможуть оформити необхідну документацію. Крім того, співробітник надасть безкоштовну консультацію і відповість на всі питання, які стосуються організації похорону. 

Які послуги надають похоронні агентства?

Знайти ритуальні послуги в Слов'янську – не проблема. Похоронне агентство надає широкий спектр послуг, а саме:

  1. Спеціальна бригада виконує винесення померлого. Таку роботу можуть виконати і родичі, але в такий день люди витрачають всі сили на те, щоб змиритися із загибеллю близької людини.

  2. Поминальний обід. Без цього пункту неможливо гідно провести померлого в інший світ. Агентство допоможе підібрати ресторан або приміщення. Крім того, фахівці складуть меню на поминки.

  3. Оренда залу. Щоб попрощатися з померлим агентство надає спеціальний зал, в якому є охолоджуюче обладнання та необхідні меблі.

  4. Похоронний транспорт. Родичів перевозять на кладовище. А після - на поминальний обід. Крім того, померлого з моргу доставляють додому або для прощальної церемонії.

  5. Похоронна музика. Агентство підтримує зв'язок з багатьма музикантами міста.

  6. По завершенню похорону здійснюється очищення місця, де перебував небіжчик.

На сайті pohorony.com.ua надана вся необхідна інформація, яка стосується організації похорону. За користування сайтом плата не стягується.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...