![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
12:23, 9 листопада 2019 р.
У Слов'янську може з'явитись ще один Почесний громадянин
![У Слов'янську може з'явитись ще один Почесний громадянин У Слов'янську може з'явитись ще один Почесний громадянин](/dist-assets/images/cap.jpg)
Петиція з пропозицією присвоїти звання Почесного громадянина спортсмену-ветерану Георгію Пишняку набрала потрібну кількість голосів.
15 жовтня була зареєстрована петиція, в якій пропонували кандидатуру багаторазового чемпіона європейських та міжнародних змагань з самбо та дзюдо Георгія Пишняка на звання Почесного громадянина Слов'янська. Петиція вже набрала 251 голос та потрапила на розгляд.
![У Слов'янську може з'явитись ще один Почесний громадянин, фото-1 У Слов'янську може з'явитись ще один Почесний громадянин, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
10 жовтня цього року спортсмен здобув бронзу на Чемпіонаті світу з дзюдо серед ветеранів, який відбувався в місті Маракеш. Про те, як це було, дивіться в нашому відеосюжеті: "Супермен Украины". Как выиграть Чемпионат мира со сломанной рукой - Георгий Пышняк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
Спецтема
Оголошення
19:01, 18 липня
19:01, 18 липня
19:01, 18 липня
19:01, 18 липня
19:01, 18 липня
live comments feed...
Коментарі