Обмін досвідом та впровадження ідей. Як пройшов екологічний семінар у Слов’янську

Обмін досвідом та впровадження ідей. Як пройшов екологічний семінар у Слов’янську, Лідія Хаустова

З 13 грудня у Слов’янську проходив великий міжнародний екологічний семінар.

Які результати цього семінару, та про що говорили всі ці три дні, нам розказала одна з координаторів проекту Капіталіна Каплан.

Читайте: Перший міжнародний екологічний семінар у Слов’янську

Обмін досвідом та впровадження ідей. Як пройшов екологічний семінар у Слов’янську, фото-1

На семінар вдалось зібрати експертів із Франції, Молдови, Німеччини і з Києва. Але важливо не лише це. Самі люди, які стали участниками семінару, виявляли не абияку зацікавленість у темі. Це були активісти з різних міст Донецької та Луганської областей. Серед них представники екологічних громадських орагнізацій, еко-активісти, юристи, молодь та просто зацікавлені громадяни.

В рамках семінару учасники із закордону розповідали про свій досвід. Як виявилося у України, Германії, Молдови і навіть Бразилії дуже схожі екологічні проблеми та однакові шляхи їх вирішення.

В останній день збору учасники вирішили вийти на вулицю і поспілкуватись з іншими мешканцями міста, дізнатись їх думку стосовно проблем з охороною навколишнього середовища. Кожен учасник малював плакат зі своїм меседжем, болючою темою саме для нього та його регіону.

Читайте: "Наша планета гарячіша за Джоні Депа": у Слов'янську еко-активісти провели акцію

Окрім того, екологічний семінар став своєрідною платформою для обміну планами та проектами. Так, в рамках одного з них, жінка-швачка надала використані матеріали в школу, де діти шиють еко-сумки. Таким чином вони обміняються і досвідом, і зроблять корисний екологічний кейс (створення торбинок із використаних матеріалів).

В рамках семінару було вирішено створити екологічну группу по Донецькій та Луганській областях, щоб підтримувати ідеї та починання один одного.

Питання екології та навколишнього середовища - одне з пріоритетних в осередку "Друкарня", тому це не останній захід, пов’язаний з розвитком та вирішенням екологічних питань регіону.

Капіталіна Каплан займається безпосередньо цією темою, тому каже, що охочі зі своїми проектами та думками можуть приходити в Друкарню, щоб обговорити і знайти шляхи їх реалізації. 

Сьогодні в Друкарні розпчнеться черговий екологічний воркшоп. До Слов’янська приїхали німці, щоб навчити робити музичні інструменти з вторсировини. 

Напевно, найважливішим досягненням семінару є знайомства, які об’єднали людей, які турбуються про екологію та природу, з різних міст регіону.

Слов’янськ новини екологія екологія в Слов’янську Друкарня Друкарня в Слов’янську семінар по екології
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
101 перегляд в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі