У Слов'янську питання утворення ОТГ спробували "зрушити з мертвої точки"

У Слов'янську питання утворення ОТГ спробували "зрушити з мертвої точки", Вікторія Повержук

Сьогодні відбулося позачергове засідання сесії міськради, на якому розглядали усього одне питання - добровільне об'єднання територіальних громад із центром у Слов'янську.

У порядку денному сьогоднішньої сесії був один проєкт рішення - Про звернення Слов’янської міської ради до Святогірської міської ради, Андріївської селищної, Билбасівської селищної, Райгородоцької селищної, Мирненської сільської, Хрестищенської сільської, Маяківської сільської та Долинської сільської рад щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Саме цим населеним пунктам Слов'янська міськрада пропонує об'єднатися для створення ОТГ із центром у Слов'янську. Безпосередньо у зверненні, яке додається до проєкту рішення, йдеться:

"...у нашому регіоні триває процес створення обʼєднаних територіальних громад. На жаль, існуючий перспективний план створення обʼєднаних територіальних громад не враховує інтереси мешканців наших міст, сіл та селищ.

Реалізація перспективного плану у його нинішньому вигляді створить значні труднощі у наданні населенню Словʼянщини соціальних та адміністративних послуг. Проблемним стане повноцінне медичне обслуговування. Тобто замість наближення послуг до населення відбудеться їх віддалення.

Враховуючи викладене та усвідомлюючи власну відповідальність перед співгромадянами, Словʼянська міська рада звертається до Вас із пропозицією про створення спільної обʼєднаної територіальної громади з адміністративним центром у місті Словʼянськ..."

Із представників зазначених громад був присутній тільки депутат Святогірської міськради Олександр Кімирин. Він у виступі зазначив, що Святогірстка ОТГ вже утворена, залишилося дочекатись перших виборів та териториально-адміністративної реформи.

У Слов'янську питання утворення ОТГ спробували "зрушити з мертвої точки", фото-1 У Слов'янську питання утворення ОТГ спробували "зрушити з мертвої точки", фото-2

У свою чергу голова Слов'янська Вадим Лях відповів, що перспективний план, за яким мають об'єднуватись громади, можна змінювати, і все ще діє закон "Про добровільне об'єднання". 

Проєкт рішення двічі ставили на голосування, але потрібної кількості голосів він не набрав. Але на сесії озвучили, що спершу треба поцікавитись думкою жителів тих населених пунктів, із якими хоче об'єднатися Слов'янськ. 

Слов'янськ новини децентралізація реформа ОТГ об'єднання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
240 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі