Музика вітру, мурали та майданчики. Всі проекти бюджету участі Слов’янська

Бюджет участі Слов’янська 2020 вже зібрав усіх охочих змінити місто. Проекти подані і очікують розгляду.

Наразі очікується розгляд проєктів. Кожен з учасників буде перед спеціальною комісією представляти і презентувати свою ідею. Після оберуть найцікавіші. З 27 березня розпочнеться голосування за проекти бюджету участі.

Подивимося, що пропонували мешканці Слов’янська.

1. Перший проект "Скейтпарк"

У сквері "Мрія" пропонують зробити скейтпарк. Це буде спеціально обладнана спортивна площадка для тренувань в таких видах молодіжного спорту як скейтборд (skateboard), агресивні ролики (aggressive inline), велосипеди (ВМХ і MTB), самокати (scooter) та інші, які відносяться до екстремальних.

Загальна вартість: 305000 грн.

2. "ЕСТАФЕТА ПОКОЛІНЬ"

На перетині вулиць Індустріальна та Григорія Данилевського пропонують створити ігровий майданчик.

На майданчику планують встановити спортивний інвентар, горки, відеоспостереження та зробити підсипку. 

Загальна вартість: 150000 грн.

5. Соціальний сервісний центр. Створення неприбуткової організації

Автор проєкту пропонує створити сервісну службу, яка покликана допомогти кожному Громадянину з ремонтом або налагодженням його гаджета, побутової техніки або іншої електроніки за розумні кошти (доступні ремонти).

"Основна проблема в тому, що багато людей мають дохід нижче або рівний прожитковому мінімуму. Що не дозволить викликати майстра, якщо поламався холодильник або пральна машина (а спробуйте в солідному віці випрати речі руками)", - говорять автори проекту.

Як збираються реалізовувати проєкт, читайте на сайті бюджету участі.

Загальна вартість: 296503.38 грн.

7. Проєкт ігрового майданчика для дітей з особливими потребами "Щасливий світ дитинства"

Реалізацією проєкту прагнуть заохотити дітей з особливими потребами до безпечного та здорового способу життя, забезпечити умови для спілкування дітей різних категорій. В облаштуванні ігрового майданчика зацікавлені мешканці мікрорайонів "Лимани", "Залізничний-1" та "Залізничний-2". 

На ігровому дитячому майданчику передбачено встановлення гойдалки дитячої "Європарк Веселка", каруселі "Європарк Веселка" з трапом, дитячого комплексу "Європарк Веселка", пісочниці KIDIGO МРІЯ для дітей з ОФМ, 4 лавок та 2 урн "Піраміда". Встановлення обладнання передбачається методом бетонування. Покриття майданчика - сіяний трав'яний газон.

Загальна вартість: 296931 грн.

8. "Містечко Щастя"

"Містечко Щастя" - це цілий комплекс спортивно-розважальних елементів для дітей різного віку у мікрорайоні Цілинний.

Мета проєкту: облаштувати вільну ділянку у мікрорайоні Цілинний дитячим майданчиком, каруселями, ігровими елементами для дітей молодшого віку. Для дорослих та підлітків, яким треба підтримувати та розвивати фізичну форму, доповнити цю територію сучасними спортивними вуличними тренажерами, воркаут-комплексом з турніками, а також баскетбольним та футбольним обладнанням. Прикрасити територію ділянки за допомогою висадки зелених насаджень. Включені до заявки три камери відеоспостереження та безкоштовний WI-FI. Освітити ділянку за допомогою LED-прожекторів.

Загальна вартість: 330000 грн.

12. Розмалюй сiрi буднi(мурал)

Проєкт має на меті естетичне облаштування мк-Артема поблизу виховного закладу ЗОШ №10, з метою розвитку у дiтлахiв i дорослих творчостi. Розмалювати "сiрi буднi" авторка проекту планує разом з групою Слов’янських художникiв, якi мають на своему рахунку не одну чудову роботу в данному стилi виконання.

Загальна вартість: 127500 грн.

13. Реконструкция внутреннего двора старинного дома промышленника Александрова

У всьому світі пам'ятники архітектури є магнітами для залучення туристів. У центрі Слов'янська одним з найвідоміших, красивих і старовинних будівель є будинок промисловця Александрова. Будова датується 1905-1911 роками.

Внутрішній двір цього будинку поріс амброзією, завалений сміттям, бруд і калюжі.

Після реконструкції внутрішній двір стане перлиною Слов'янська і місцем для проведення екскурсій, заходів та приємного проведення часу жителями міста, - пишуть автори проекту.

Загальна вартість: 329923 грн.

14. Стежка до відпочинку

Для комфортного входу до скверу "Мрія" планують створити стежинку. Ширина стежки дозволятиме проїзду дитячих візочков та колясок людей з інвалідністю. У погану погоду дуже важно ходити по багнюці, тому мета цього проєкту - полегшити пересування людей до об‘єкту відпочинку, таким чином популяризуючи дозвілля на відкритому повітрі.

Загальна вартість: 283985 грн.

19. Політ як мрія

Проєкт несе на меті естетичне облаштування Літака ЯК-40, що знаходиться біля СКНАУ та лікарні. Мета - організувати нове місце відпочинку. Привертати увагу гостей і мешканців міста, насамперед дітей.

Одна з найбільш цікавих пам'яток Слов'янська - літак ЯК-40, який знаходиться у незадовільному стані. Для благоустрою місця відпочинку на прилеглій до літака території потрібно: відновити лакофарбове покриття літака, доповнити елементами, що були раніше вкрадені: ілюмінатори, скло пілотів, двері, заглушки шасі, провести кронування дерев, прибрати територію, встановити лавки та урни для сміття, зробити освітлення та відеоспостереження, відновити пішохідний тротуар.

Загальна вартість: 330000 грн.

20. Майданчик "На Ясній"

Проект обумовлений необхідністю встановлення у мікрорайоні Артема, біля тролейбусного управління, спортивно-ігрового майданчика для різних вікових категорій. На місці території, яка не використовуеться у господарській діяльності підприємством "Слов'янського тролейбусного управління". 

Загальна вартість: 330000 грн.

21. Слов'янськ туристичний. Погляд у майбутнє. "Музика вітру"

Карачун - одне з найромантичніших, незвичайних і красивих місць нашого міста. І зараз воно вабить до себе людей з різних куточків - велосипедистів, парапланеристів та й просто людей, що люблять красу природи й споглядання. Автор проэкту пропонує обладнати місце, яке допоможе Слов'янську стати відомим з позитивної та незвичайної сторони далеко за його межами і привернути до себе туристів:

- поставити на горі Карачун стаціонарний антивандальний вуличний оглядовий бінокль з 20-ти кратним наближенням, який дозволить розглянути місто як на долоні;

- поставити арт об'єкт "Музика вітру" заввишки близько 3 м, який, завдяки своїй спіралевидній формі і особливій конструкції труб, буде створювати загадкову мелодію вітру і своєю незвичністю залучати відвідувачів.

Загальна вартість: 329870 грн.

22. Вуличне освітлення

На ділянках вулиці Лісозахисна, між вулицями Святогірська та Армійська, пропонують встановлення вуличних ліхтарів для автономного освітлення.

Загальна вартість: 150000 грн.

24. "Спортивний майданчик у дворі-запорука здорової нації"

Встановлення вуличних тренажерів для занять фізичною культурою на відкритому повітрі мешканців мікрорайону та відвідувачів спортивного залу КПНЗ "Міська КДЮСШ".

Установка обладнання: 10 тренажерів - 175000 грн., доставка обладнання - 21000 грн., встановлення тренажерів (в тому числі підготовка майданчику) - 47000 грн., благоустрій території (встановлення 2-х лавок, 2-х урн для сміття, облаштування бордюр та засипка території мілким гравієм) - 52000 грн.

Загальна вартість: 295000 грн.

30. СКВЕР НА МУЗЕЙНІЙ

Облаштування зони відпочинку на території скверу, в районі Краєзнавчого Музею м. Слов'янськ, для мешканців та гостей міста.

Район Музею є густонаселеним різними категоріями людей, а саме студентською молоддю, дітьми з вадами зору, молодими сім'ями з дітьми, людьми похилого віку, які мають потребу в облаштованому місці відпочинку. Занедбаний на сьогодняшній день сквер може стати не лише осередком культурного розвитку населення, а й простором для відображення історії міста, і в майбутньому розгорнутися до візитної картки міста.

Загальна вартість: 260000 грн.

31. Family Sport Place

Створення такого місця, де батьки могли б спілкуватися з дітьми і між собою на свіжому повітрі, пiзнавати один одного, дiлитись емоцiями, пiдтримувати, вчитись долати поразки та невдачi, збiльшувати прагнення до перемоги, розвивати здорову конкуренцiю, вчитись, а не сидіти перед телевізором чи комп’ютером. Спортивні майданчики на свіжому повітрі - прекрасна альтернатива для тих, хто не має часу або достатніх фінансів на відвідування тренажерного залу, але бажає бути в формі. Даний проэкт відповідає запитам сучасної молоді і вимогам адміністрації міста.

Загальна вартість: 315510 грн.

32. Створення муралу

Одним із варіантів є малювання муралу на восьмиповерховому фасаді головного корпусу педагогічного університету (220 кв.м). Мурал зробить будівлю дружньою для візуального сприйняття, ближчою для людей. Пед. університету вже 80 років, за ці роки стіна стала візуально непрезентабельною. Стіна буде спочатку оброблятися, потім спеціалісти будуть малювати мурал.

Загальна вартість: 320000 грн.

33. Дитячий майданчик

У мікрорайоні Ж/Д №2 відсутня будь-яка інфраструктура для дитячого відпочинку. Вказана ділянка (на вибір) знаходиться біля житлових будинків, має зручне розташування і є гарним місцем для облаштування дитячої зони.

Облаштування порожньої ділянки (на вибір) дозволить створити хоча б один дитячий майданчик у верхній частині мікрорайону Ж/Д №2. Діти будуть гратися на облаштованій галявині, що буде на користь їх фізичному розвитку. Окрім того, проєктом передбачена висадка дерев, що зробить дитячий майданчик більш затишним. Ділянка на перехресті вулиці Івана Франка та провулку Горовий пустує більше 15 років. Мешканці прилеглих будинків власними зусиллями намагаються облаштувати майданчик, проте їх недостатньо. На ділянці по вулиці Лісозахисна раніше був гральний маданчик, але зараз він поступово перетворюється на пустир. Дитячий майданчик в одному з цих місць буде вдалим використанням бюджетних коштів.

Загальна вартість: 145000 грн.

34. "МУЛЬТИМАЙДАНЧИК НА ВОКЗАЛЬНІЙ"

Ще один проєкт майданчику на території району залізничного вокзалу. Зважаючи на значну кількість населення мікрорайону та відсутність подібних місць відпочинку, пропонується створення мультизадачного майданчику із воркаут конструкціями, танцювальним майданчиком та дитячим містечком.

Загальна вартість: 330000 грн.

35. Монументальний розпис на торці п'ятиповерхового житлового будинку

Метою є створення культурної домінанти засобами художньої виразності в комунікативному просторі. Мурал спрямований сприяти відновленню моральних сил, емоційному розвантаженню і привнесенню кольорового різноманіття. Посилення рекреаційної компоненти можливостями орнаментики сприяє візуальному розвантаженню оточуючих. Ця ланка художньо-проектної діяльності має слабкий розвиток на сході України. Насьогодні є сенс розвивати культуру "графіті-туризму" саме у ції місцевості, тим самим показавши, що тут продовжує кипіти життя свідомих українців, які не байдужі до нагальних проблем, любять свій край та хочуть поділитися цим із рештою країни, світовою спільнотою.

Загальна вартість: 257098 грн.

Це не всі проєкти, які запропоновані учасниками Бюджету участі Слов’янська 2020. 4 березня на сайт будуть внесені інші, які були подані не в електронному форматі. 

Серед них: "Вік спорту не завада", спортивний майданчик "Мрія дітей", нові види дозвілля для мешканців міста, футбольне поле для майбутніх чемпіонів, спортпростір "Ximikdr0m", "Мимовка" - розважально-спортивний майданчик для дітей та підлітків, "Безпечне подвір’я - щаслива родина", "Перлина Слов’янська" (плаваючий фонтан), дзеркальний лабіринт, спортивний майданчик "Баскетбол як стиль життя", стерилізація кішок, фотозона "Шахові мрії", спортивний майданчик "Промінь надії". 

Про ці проєкти ми напишемо після 4 березня, а поки дізнайтесь про те, що вже є на сайті Бюджету участі Слов’янська.

Слов’янськ новини Бюджет участі проекти Бюджету участі проект
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
394 перегляди у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Суспільство
У січні 2020 року від грипу та пневмонії в Україні померла 621 особа, що на 27,7% менше, ніж за аналогічний період 2019 року. Про це свідчать дані щодо кількості померлих від окремих хвороб органів дихання у 2019 році та січні 2020 року, надані на запит агенції «Укрінформ» в Державній службі статистики. Так, за даними Держстату, кількість померлих від грипу та пневмонії в січні 2020 року становила 621 особу. В 2019 році від цих хвороб в Україні у січні пом...
Суспільство
Незважаючи на весну за вікном, настрій у багатьох, м’яко кажучи, не оптимістичний. Постійні новини про захворювання, карантин, ізоляція, закриті кордони. Що робити, щоб підняти настрій? До речі, нещодавно про це ми говорили з психологом: Советы от психолога. Как пережить карантин | Беседы о здоровье Одна з порад - займатися тим, що вам приносить спокій і задоволення. Для багатьох - це читання. Саме тому сьогодні ми зробили підбірку книжок для гарного настр...
Екологія
Слов'янська міськрада опублікувала інформацію про стан екології у місті в 2019 році. Згідно цього звіту, екологічний стан кваліфікують як задовільний, без критичного забруднення. У минулому році шкідливі викиди в атмосферу здійснювали 63 суб'єкта господарювання міста. Загалом в атмосферу викинули близько 420 тонн шкідливих речовин. Хоча повідомляється, що це на 27% менше, ніж у 2018 році. На душу населення викиди шкідливих речовин від стаціонарних джерел с...
Коронавірус
Кабінет міністрів спростував повідомлення про те, що магазини, банки і аптеки тепер зобов'язані надавати відвідувачам маски. Інформацію опублікували в роз'ясненні нових обмежувальних заходів на період карантину на урядовому порталі в суботу, 4 квітня. У матеріалі відповіли на питання "Чи правда, що магазини, банки і аптеки повинні забезпечувати відвідувачів масками або респіраторами?" "Ні, це неправда. Установи та магазини, робота яких дозволена в період к...
Фотофакт
Сьогодні, 5 квітня, у Слов'янську провели дезінфекцію доріг та тротуарів. Про це повідомляється на сайті міської ради. Дезінфекцію доріг та тротуарів проводила ДСНС о 4 ранку. Це один із заходів для протидії поширенню коронавірусної інфекції. Як бачимо на фото, дезінфікували центр міста, мікрорайон Лісний та район залізничного вокзалу. Нагадаємо, що в місті зараз також дезінфікують зупинки, громадський транспорт. Дезінфекцію також зобов'язані робити торгів...
Суспільство
ТОП-5 новин, які найактивніше читали на сайті 6262.com.ua протягом тижня з 30 березня по 5 квітня. У п'ятірку тижня цього разу потрапили не тільки новини про коронавірус. На останньому місці знаходиться новина про те, що начальника Слов'янського відділу освіти підозрюють у службовій недбалості. Йдеться про закупівлю теплової енергії для опалення навчальних закладів у 2017-2018 році. На четвертій позиції новина про ще одну підозру на коронавірус у Слов'янсь...
LifeStyle
Продовжуємо тему здорового харчування під час карантину. Ми вже писати поради про те, як не потовстішали під час сидіння вдома на карантині. Окремі пункти стосувалися балансу в харчуванні та раціону. Тепер зупинимось на їжі трохи докладніше. А оскільки сфера велика, зосередимось на сніданках. Отже, пропонуємо декілька корисних сніданків, які буде не важно приготувати. Каша не «швидкого» приготування Для дійсно корисної каші потрібен час. Справа у тому, що...
Суспільство
Міністерство охорони здоров'я повідомляє, що в Україні вже більше 1200 людей захворіли на коронавірус. Станом на 10 ранку 5 квітня в Україні зафіксований 1251 випадок коронавірусної хвороби. З цієї кількості 32 випадки летальні, ще 25 людей одужали - тобто повторний аналіз не виявив у них вірус. Такі дані щоденно надає Центр громадського здоров'я (ЦГЗ). Усього за добу зафіксовано 156 нових випадків захворювання. Дослідження проводить рефлекс-лабораторія ЦГ...
Суспільство
На цьому Голова Національної поліції України Ігор Клименко наголосив під час відеоселекторної наради за участю заступника міністра внутрішніх справ України Антона Геращенка із керівництвом регіональних підрозділів поліції. Насамперед присутні обговорили основні положення постанови Кабінету Міністрів України щодо посилення карантинних заходів. Зокрема із 6 квітня заборонено: пересуватися вулицями групами більше двох осіб, крім випадків службової необхідност...