Слов’янський суд планують об’єднати з Лиманським. Але коли - невідомо

Слов’янський суд планують об’єднати з Лиманським. Але коли - невідомо, Вікторія Повержук

Сьогодні місцеві ЗМІ поспілкувалися із новою головуючою суддею Наталею Дюміною. Цього разу зустріч була без цифр, таблиць та звітів – тільки питання та відповіді.

Отже, головуюча суддя Наталя Дюміна розповіла, що головна проблема Слов’янського міськрайонного суду залишається незмінною – це нестача кадрів. Працює 10 суддів замість 23. Не вистачає секретарів судових засідань, а на оголошення про наявність таких вакантних посад ніхто не відгукнувся через надмірне навантаження.

Чого ж суддів так мало, і чому не вирішують цю проблему? Суддя спікерка Ольга Ільяшевич пояснила, що з вересня 2018 року Слов’янський міськрайонний суд знаходиться в процесі реорганізації. У зв’язку з цим не можуть набрати більше кадрів. Його планують об’єднати з Лиманським судом. Але як і коли буде працювати цей новий суд, та хто до кого буде їздити, самі судді ще не знають.

«Що нового відбулося у судовій системі? Нічого. Усе складніше, і складніше. Оце всі новини», - каже головуюча суддя.

Щодо рівня довіри, то у суді вважають, зо він достатньо високий, оскільки оскаржується незначна частка рішень. Ольга Ільяшевич озвучила, що ООН проводила опитування громадян, які знаходилися в суді. Згідно результатів цих досліджень, рівень довіри до суду наближається до 100%, а респонденти здебільшого відповідали, що їх задовольняє робота суддів.

Славянск новости суд судді довіра судова реформа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
139 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі