
10:05, 19 березня 2020 р.
Слов’янська міська рада звертається до релігійних організацій з проханням забезпечити карантин

Слов’янська міська рада звернулась до релігійних організації з проханням забезбечити карантинні заходи.
Органи міської влади звертаються до релігійних організацій міста Слов’янська з проханням забезпечити на території закладів карантинні заходи (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215.)
Такі заходи вводяться з метою запобігання поширенню на території України COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 та збереження здоров’я та життя людей.
Слов’янська міська рада сподівається на розуміння ситуації та необхідності запровадження заходів!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:37
Вчора
13:55
Вчора
13:20
Вчора
12:01
Вчора
Спецтема
Оголошення
11:06, 23 травня
11:06, 23 травня
11:06, 23 травня
00:00, 12 січня 2016 р.
11:06, 23 травня
Коментарі