![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
17:13, 26 травня 2020 р.
Рятувальники провели профілактичні бесіди з відпочивальниками на Словкурорті
![Рятувальники провели профілактичні бесіди з відпочивальниками на Сл... Рятувальники провели профілактичні бесіди з відпочивальниками на Словкурорті](/dist-assets/images/cap.jpg)
Відпочивальників на Слов’янському курорті попередили про пожежну безпеку у природних екосистемах.
З настанням теплих днів і послабленням карантину мешканці Слов’янська із задоволенням стали відвідувати парки та сквери. Багато відпочивальників традиційно збираються на Слов’янському курорті.
Для того, аби відпочинок не став трагічним, рятувальники 6-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області поспілкувалися з людьми, які зустрілися їм на Словкурорті.
Рятувальники нагадали відпочивальникам про правила пожежної безпеки у природних екосистемах і наголосили на необхідності неухильно дотримуватися правил безпечної поведінки під час відпочинку біля води. На завершення бесід фахівці ДСНС розповсюдили тематичні листівки превентивного характеру.
![Рятувальники провели профілактичні бесіди з відпочивальник..., фото-1 Рятувальники провели профілактичні бесіди з відпочивальниками на Словкурорті, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
За інформацією ДСНС у Донецькій області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі