Відгадай відомих слов’янців за описом (Ч.3)

Відгадай відомих слов’янців за описом, Лідія Хаустова

Ми вирішили вас трохи познайомити з мешканцями міста і підготували низку завдань і загадок.

Кожен раз ми будемо виставляти опис декількох відомих мешканців міста. А ви спройбуйте за текстом відгадати, про кого йде мова. Звичайно, ми не можемо враховувати всі особливості людей. Можливо, ви будете не згодні з нашим вибором. Але ми спробуємо максимально задіяти слов’янців. Тож шукайте своїх знайомих у наших описах.

Пам’ятаєте минулих "незнайомців?". Ними були Денис Бігунов, Марина Олійник та Віктор Смирнов. А ось так ми їх описували: Вгадай відомих слов’янців за описом (Ч.2)

Сьогодні у нас чергова порція загадок для вас. Увага, хто ці люди:

1. Він завжди веселий і активний, але найбільше цього чоловіка виділяє його курчаве волосся. Він невід’ємно пов’язаний із культурою міста, якщо бути ще точніше - з одним із колишніх будинків культури, який зараз, на жаль, переживає не найкращі часи. Happy Hub, робота з молоддю та багато іншого. Зрозуміли, про кого йде мова?

2. Ця жінка - приклад того, як потрібно цінувати свій вік і користуватися всіма можливостями життя. Вона надихає людей, яким більше 50 років, на яскраве життя. Вони ходять на танці, спорт, подорожують, влаштовують фотосесії, вивчають комп’ютер. І це лише частина з того, що ця леді організувала у Слов’янську.

1. Потужна енергетика цього чоловіка безпосередньо пов’язана з тим, чим він займається. Його не налякати розповідями про скелетів чи мертвих, бо розшукування їх - частина його життя. Він допомагає загиблим солдатам різних війн знайти спокій і бути похованими належним чином. 
У цьому році його кандидатуру розглядають на звання "почесний громадянин міста".

Відповіді пишіть у коментарі. А вже у наступному матеріалі ми розкриємо особистості наших героїв. 

Слов’янськ новини вгадай людей мешканці Слов’янська відомі мешканці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
414 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі