
10:07, 23 липня 2020 р.
У міського голови Слов’янська Вадима Ляха підтвердився коронавірус (відео)

Сьогодні підтвердився коронавірус у міського голови Слов’янська Вадима Ляха.
Очільник міста сьогодні зранку записав відповідне відеозвернення на своїй сторінці у Фейсбук.
Тест міському голові зробили ще вчора, а сьогодні він вже отримав позитивний результат.
Вадим Лях каже, що почувається добре і знаходиться під наглядом лікарів.
Нагадаємо, з 21 липня стало відомо, що міський голова пішов на самоізоляцію.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:27
Вчора
16:14
Вчора
Спецтема
Оголошення
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
Коментарі