Реклама
19:54, 9 серпня 2020 р.

Способи підбору спецодягу

Реклама
Способи підбору спецодягу, фото-1

Від правильного вибору спецодягу залежить не тільки продуктивність праці робітників, але і їх безпека, тому так важливо підібрати одяг, котрий повністю відповідає специфіці роботи. У незручному одязі складно працювати та виконувати поставлені завдання, на деяких підприємствах спецодяг виконує важливу захисну функцію. Вибираючи відповідний спецодяг, необхідно особливу увагу звертати на якість та відповідність розмірному ряду. На що ще треба звернути увагу, якщо вивирішили спецодяг купити в компанії «СПЕЦОДЯГ КИЇВ», далі розглянемо більш докладно.

Є види будівельних робіт, які при бажанні або відсутності можливостей можна виконувати і в будь чому. Але є і такі, які неодмінно вимагають наявність спецодягу. Особливо важливо захистити робітників, які мають справу з будівельними сумішами або хімічними складами.

До спецодягу такого типу висуваються наступні вимоги:

  • висока стійкість тканини до розривів та пошкоджень;
  • висока стійкість до води і будівельного пилу;
  • хороша гнучкість тканини, вона не повинна сковувати рухи працівника;
  • гігроскопічність, що дозволяє формі «дихати». В ідеалі нитка повинна складатися 50 на 50 з поліестеру і бавовни;
  • всі використані для створення форми барвники повинні бути натуральними;
  • застібки-блискавки. Використання гудзиків для будівельної спецодягу неприпустимо;
  • наявність кишень для інструментів;
  • наявність світлоповертаючих смуг на робі, якщо передбачається проведення робіт в темний час доби.

Якщо спецодяг призначається для роботи з токсичними матеріалами, то на ньому має бути якомога менше швів, а також не повинно бути відкритих кишень, все слід закрити клапанами. У деяких випадках раціонально буде замінити будівельний спецодяг медичним.

Взуття для будівельних робіт

Правильно підібране захисне взуття важливо для безпеки та комфорту працівника нітрохи не менше, ніж одяг. Перш за все, слід запам'ятати: техніка безпеки категорично забороняє носіння на будмайданчику відкритого взуття. Взуття має закривати стопу повністю і цим правилом не можна нехтувати навіть у спеку. Погодьтеся, краще трохи попотіти, ніж отримати травму.

В ідеалі, підошва для будівельного взуття повинна бути не приклеєною або прибитою, а приливною. При цій технології «гаряча» підошва приливає зверху на взуття. Використання поліуретану при виготовленні взуття робить його вологостійким та недоступним для потрапляння всередину дрібного сміття, захищеним від ковзання, антистатичним, а також довговічним і зносостійким.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...