З чого почати будівництво будинку?

Чимало людей хочуть побудувати своє житло, але не знають з чого почати будівництво заміського будинку. Відповідь на це питання є складним, оскільки одночасно слід врахувати безліч чинників, що впливають на остаточний результат.

Розглянемо, від яких первинних параметрів потрібно відштовхуватися і що врахувати, щоб не зробити прикрих помилок і уникнути непотрібних витрат. З чого почати будівництво на порожньому ділянці і які етапи треба буде пройти перш, ніж буде закладений фундамент?

Отримати професійну допомогу щодо оформлення дозволу на будівництво ви можете на сайті експертного сервісу ДОЗВИЛ!

Як отримати дозвіл на будівництво?

Існує дві можливості узаконення майбутнього будинку:

  • отримати дозвіл на будівництво і релізувати проект;
  • побудувати будинок без такого дозволу, згодом узаконити його як самобуд, сплативши при цьому штраф.

Покладено початок будівництва будинку, з чого почати: ризикувати або піти по стандартному шляху? Що робити у цій ситуації кожен вирішує сам.

Розглянемо процес отримання дозволу на будівництво. Слід звернутися до адміністрації міста або селища, на території якого розташована ділянка, з таким переліком документів:

  • заява про надання такого дозволу, на підставі якого уповноважений орган влади приймає рішення про задоволення прохання чи відмову;
  • договір купівлі-продажу або оренди ділянки;
  • документ на землю (кадастровий паспорт), в якому зазначено цільове призначення ділянки, його схема, розташування на місцевості і існуючі обмеження;
  • проект будинку, погоджений в місцевому управлінні архітектури;
  • акт, що містить інформацію про встановленні межі, осях будівлі і червоні лінії, розташування будівель.

Розглянувши надані документи глава адміністрації приймає рішення про надання дозволу на будівництво. При отриманні позитивної відповіді заявнику видається відповідна постанова. Тепер питання про те, з чого почати будівництво будинку слід надати фахівцям, які займаються безпосередньо зведенням будівель.

Вибираємо надійну будівельну компанію

Чи означає отримання дозволу на будівництво будинку, що далі слід звертатися в будівельну компанію? Якщо ви не будете будувати будинок самостійно, то саме так і слід вчинити. Після того, як всі питання з дозвільною і проектною документацією вирішені, необхідно підібрати будівельну компанію для виконання робіт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
15 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі