Риболовецькі понтони - базові знання надувних човнів

1. Розмір надувного човна

Розмір надувного човна полягає не тільки в комфорті використання. Для риболовлі зазвичай вибирають човни довжиною від 2,4 м до 4,2 м. При виборі розміру човна слід пам’ятати, що більшу вагу його слід оцінювати як мінус, але в той же час відбувається бажане поліпшення безпеки використання. Тому важливо ретельно оцінити завдання, які повинен виконати ваш човен. 3 метри - це мінімальна довжина, яка дозволяє виробнику отримати морський клас C. Отже, якщо ви маєте намір вибрати човен, очікуєте високої хвилі на великих озерах або просто цінуєте почуття захищеності, краще вибрати виріб на сайті https://dvakapitana.com.ua/lodki-katera-pricepy/naduvnye-lodki/з розмірами, що перевищують 3 м. Другим показником є ​​запланована кількість рибалок.

Ми пропонуємо прийняти просте правило:

  • довжина до 3 м - одиночний човен,
  • довжина 3-3,6 м - двомісний човен,
  • довжина понад 3,6 м - човен для трьох осіб.

Таке припущення забезпечить мінімум комфорту при завантаженні ящиків із приманками спінінгістів, а також відповідну кількість обладнання та рибалок. За такого розкладу також можна взяти дощовий одяг та провізію. Також немає страху перевищення допустимого переміщення.

2. Будівництво

Правильно виготовлений човен складається з чотирьох накачуваних камер - з двох сторін, носової частини та кільця. Відповідний профіль забезпечує підняття носової частини та форму нижньої частини. Це має вирішальний вплив на поведінку човна під час високих хвиль та швидкого руху з двигуном внутрішнього згоряння. З точки зору риболовлі, підлога є дуже важливим елементом понтонної структури. Мова йде про довговічність обладнання та комфорт використання.

Найпоширеніші види покритя:

  • м’яка підлога - дешеве і дуже непрактичне рішення. Вона використовується в невеликих човнах. Це унеможливлює риболовлю в положенні стоячи, не гарантує жорсткості конструкції під час руху та у високих хвилях. Єдина перевага цього рішення - низька ціна.
  • решітчаста підлога - це рішення дозволяє значно зменшити вагу човна. Застосовується в малих та середніх човнах, не дозволяє зручно стояти на риболовлі.

- алюмінієва та дерев'яна підлога. Дерев’яні елементи виготовляються з водонепроникної фанери, обрамленої в алюмінієвий каркас і просочені водостійким лаком. Така підлога дозволяє вільно ловити рибу в положенні стоячи, забезпечує жорсткість конструкції при русі з використанням двигуна внутрішнього згоряння навіть на великих швидкостях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
281 перегляд в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі