
фОТОФАКТ
10:11, 8 вересня 2020 р.
У Слов'янську привели до ладу територію біля поліклініки Аіза - ФОТОФАКТ
фОТОФАКТ

У Слов'янську облаштували територію біля Центру первинної медико-санітарної допомоги, більше відомого містянам як поліклініка Аіза.
У червні біля Центру первинної медико-манітарної допомоги почався перший етап благоустрою території. Він передбачає роботи перед фасадом будівлі - місця паркування, доріжки, під'їзди до закладу. У 2020 році виконають тільки перший етап через брак коштів. Далі необхідно ще обладнати місця для паркування з тилу.
Ось як виглядала територія під час ремонтних робіт:


Нагадаємо, що раніше було виконано утеплення фасаду ЦПМСП і дитячої амбулаторії. Роботи для двох будівель обійшлися у 835 тис. євро.
Ось як зараз виглядає територія навколо ЦПМСД:







Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 12 січня 2016 р.
09:28, 1 червня
22
09:28, 1 червня
19
10:16, 9 червня
Коментарі