• Головна
  • "Побачив? Прибери!": жителів Слов'янська запрошують разом прибрати найзабрудненіші місця
16:10, 15 вересня 2020 р.

"Побачив? Прибери!": жителів Слов'янська запрошують разом прибрати найзабрудненіші місця

"Побачив? Прибери!": жителів Слов'янська запрошують разом прибрати найзабрудненіші місця

"Побачив? Прибери!" - під таким гаслом 19 вересня відбудеться Всеукраїнська акція з прибирання навколишнього середовища. Слов'янськ також долучится до такої акції.

П'ять років тому Всеукраїнський молодіжний рух Let`s do it Ukraine започаткував у нашій країні Всесвітній день прибирання. Організація є частиною міжнародного руху Let’s Do It World, який об’єднує 180 країн.

Через карантин Let’s do it Ukraine пропонує три форми участі:

Індивідуальне прибирання, із друзями або родиною. Для мотивації перетворіть його на змагання. Після прибирання важливо донести зібране до найближчого сміттєвого баку. За можливості – відсортувати зібране і здати в найближчий пункт прийому вторинної сировини. Кількість учасників має бути обмежена, а площа – достатньо велика для дотримання соціальної дистанції. Учасників закликають робити фото на локаціях до і після прибирання та відмічати організаторів у соціальних мережах #побачивприбери #letsdoitukraine #worldcleanupday. Результати своїх прибирань фіксуйте на сайті letsdoitukraine.org.

Цифрове очищенняВидалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.

Картографування. Встановлюйте безкоштовний мобільний додаток TrashOut та відмічайте забруднені й очищенні території.

Цього року Всесвітній день прибирання World Cleanup Day буде в Україні та усьому світі 19 вересня, почнеться він о 10.00. Акція відбудеться під гаслом "Побачив? Прибери!". Слов'янськ до нього у 2020 році долучається вперше. 

Осередок громадського суспільства "Друкарня" запрошує жителів Слов'янська також вийти на Всесвітній день прибирання. Початок - 19 вересня о 10 ранку. Планується протягом дня прибрати одночасно п'ять найлюдяніших локацій, повз яких кожного дня проходить дуже багато людей:

  • набережна озера Шовковичного,
  • сквер Лісний (орієнтир - зупинка "Садоводов"),
  • Казенний Торець біля "Монополії Крона",
  • набережна озера Ропне на Слов'янському курорті (напроти санаторських пляжів),
  • селище Мирне.

Будь-хто може прийти на прибирання на те місце, до якого йому найзручніре дістатися. Усіма необхідними матеріалами для роботи (маски, рукавички, мішки) організатори забезпечать перед початком акції.

А о 16 годині у дворику кав'ярні "Простокава" очікує перегляд фільму. Для участі необхідно зареєструватися за посиланням. Також із питаннями щодо акції можна звертатись на сторінку Друкарні у Facebook.

Тож, якщо вам не байдуже, що обрані локації перетворюються у смітники, приходьте та врятуйте їх.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #новини #екологія #прибирання #суботник #Друкарня #сміття
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...