• Головна
  • «Бути лідером – бути сержантом»: Перша жінка командир відділення у 15 Слов’янському полку
17:10, 1 жовтня 2020 р.
1

«Бути лідером – бути сержантом»: Перша жінка командир відділення у 15 Слов’янському полку

«Бути лідером – бути сержантом»:  Перша жінка командир відділення у 15 Слов’янському полку

Молодший сержант Ірина Водяницька – перша жінка, яка стала командиром відділення у строковиків 15 Слов’янського полку НГУ.

Пліч-о-пліч разом з солдатами вона виконує службово-бойові завдання у зоні операції Об’єднаних сил.

За короткий час сержантсько-старшинський корпус став ядром, яке підіймає показники військової дисципліни, підтримує позитивну морально-психологічну атмосферу, піклується про навченість та персональну готовність кожного з підлеглих до виконання завдань. Головним завданням молодших командирів сьогодні є постійна індивідуальна підготовка військовослужбовців.

Молодший сержант Ірина Водяницька підписала контракт з НГУ 1,5 роки тому. За цей час вона встигла взяти безпосередню участь в операції Об’єднаних сил, виконуючи бойові завдання на взводному опорному пункті та охороняти безпеку громадян під час патрулювання Слов’янська. На посаді командира відділення менше пів року, проте своє місце у гвардії вона розуміє чітко: «Якщо вимагаєш щось від людей, то маєш бути зразком для них і на голову вище. Від військового вишколу і до особистих якостей», – розповідає Ірина.

У Навчальному центрі НГУ у місті Золочів їй заклали навички ефективного управління на основі лідерства. І це управління полягає в турботі про людей, індивідуальному підході до кожного підлеглого.

«Я ніколи не була людиною, яка веде за собою. Проте, пройшовши курс підготовки у навчальному центрі, я саме такою стала, відкрила нові риси характеру у собі. На даний час в моєму підпорядкуванні є і військовослужбовці жінки, і хлопці строковики. Якщо в когось щось не виходить, працюю індивідуально з ними», - додає Ірина.

Командир відділення – це лише одна зі сходинок у розвитку військової кар’єри Ірини. Вона не планує зупинятися на досягнутому і готова навчатися далі. Сержанти мають можливість обрати для себе кар’єру у командній, штабній, інструкторській та спеціальній ланці.

Військовослужбовці мають можливість постійно вдосконалюватися у Навчальному центі НГУ. Сьогодні бути сержантом у Національній гвардії – це мати багато перспектив для розвитку та різних можливостей професійної діяльності.

Прес-служба угрупування НГУ в ОТУ «Північ»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #служба #НГУ #жінка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Донбасс
25 вересня 2020 р., 20:29
11 октября 1941 года эсэсовцы и местные пособники - украинские националисты — убили там практически все еврейское население города: более 100 тысяч мужчин, женщин и детей.
Оголошення
live comments feed...