5 причин піти на вибори

5 причин піти на вибори , Олександра Пилипенко

Сайт міста Слов’янська 6262 зібрав 5 причин піти на місцеві вибори 2020.

“Я нічого не вирішую”, “Мій голос не має ніякого значення”, ”Вже до нас все вирішили”, “Нікому не довіряю” - такі основні причини наводять громадяни, які не ходять на вибори.

Редакція 6262 впевнена, що голосувати треба неодмінно, тому ми зібрали 5 причин, чому варто йти на вибори.

Залишайся незалежним

Українці вважають себе незалежним народом, який сам вирішує свою долю. Цю якість треба неодмінно проявити, пішовши на вибори, адже, якщо ми залишаємо вибір за іншими, то ми самі ж себе обманюємо.

Не перекладай відповідальність на інших

Сходити на вибори - це те ж саме, що і нести відповідальність за власне життя та життя близьких. Бо якість цього життя багато у чому залежатиме від обранців. На вибори йдуть повнолітні, а повнолітня людина вже цілком здатна самостійно приймати за себе рішення та нести відповідальність за свої вчинки, а не перекладати її на когось іншого, кажучи: “За мене там і так все вирішать”.

Твій голос вирішує 

Тисячі людей не йдуть на вибори зі словами “Мій голос нічого не вирішує”, проте саме він може стати вирішальним. Якщо всі ці люди підуть і все ж таки зроблять свій вибір, то загальна картина може змінитись.

Реалізуй своє право, яке дано тобі законом

Право голосу українців закріплено законом у Конституції України.Стаття 70. Право голосу на виборах і референдумах мають громадяни України, які досягли на день їх проведення вісімнадцяти років. У той момент, коли ми ігноруємо вибори, ми ігноруємо і те, що дано нам законом. Люди часто кричать, що їх права порушують, але самі ж порушують свої права, свідомо відмовляючись обирати.

Не дай скористатися твоїм бюлетенем

Всі ми знаємо, що дійсно чесні вибори - це велика рідкість. І у багатьох випадках вся проблема у нас самих. Хтось вірить кожному слову реклами по телевізору. Хтось ставить галочку, як подяку за подаровану крупу і олію. Хтось купився на обіцянки підвищення зарплати. Більшість людей не аналізує свій вибір. Є і ті, хто на вибори не ходить. Так ось їх бюлетені якраз можуть стати вирішальними у голосуванні. Пусті, невикористані бюлетені цілком можуть заповнити за вас. Так, ми знаємо про спостерігачів і чесність. Але краще прийти і використати бюлетень, ніж дати можливість комусь іншому використати його за вас.

Слов’янськ новини вибори причини йти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
210 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі